Квіткова повня і затемнення 16 травня: що категорично не можна робити

Сьогодні остання весняна повня, яка закриває перший коридор затемнень 2022 року
Квіткова повня і затемнення 16 травня: що можна і що не можна робити
Квіткова повня і затемнення 16 травня: що можна і що не можна робити / Фото: Unsplash, Колаж: Сьогодні

Сьогодні, 16 травня – день повного місячного затемнення та повні , що проходить під войовничим та агресивним знаком Скорпіона.

Цікаво, що сьогоднішнє місячне затемнення закриває перший коридор затемнень 2022 року , який розпочався сонячним затемненням 30 квітня і тривав два тижні.

Реклама

Астрологи, аналізуючи затемнення 16 травня та його вплив на розвиток військових дій у нашій країні, називали його вирішальним для України та світу .

Як правильно поводитися в цей період, що можна, а що категорично не можна робити, дізнайтесь у нашій статті.

Особливості повні і місячного затемнення 16 травня

Отже, 16 травня о 7:14 за київським часом відбулася повня.

Реклама

У цей період проходить максимальна фаза повного місячного затемнення , яке почалося о 4 годині 32 хвилини за Києвом та закінчиться о 9 годині 50 хвилин.

Травневе місячне затемнення називається Кривавий місяць , тому що супутник Землі дуже близько підходить до нашої планети і забарвлюється у насичені червоні кольори.

Але є й інші, більш милозвучні назви: Квітковий Місяць, Молочний Місяць, Кукурудзяний Місяць, Місяць Радості, Місяць Повернення Жабок і просто Яскравий Місяць.

Реклама

Як поводитися під час повні і затемнення 16 травня

Повня під впливом Скорпіона посилює і так напружений емоційний настрій. Збільшується ймовірність конфліктів. Люди стають істеричними та збудженими, не здатними на компроміси та поступки.

Зазвичай Скорпіон провокує незрозумілу агресію та виплеск негативних емоцій. А тому затемнення Місяця буде пов'язане з процесами руйнування та очищення у кризах, через які рухається світ на шляху до нових рівнів прояву свідомості та задуму у матерії і формі.

Цей час краще просто перечекати та зайнятися самоаналізом , щоб позбутися негативних якостей у собі.

Що не можна робити під час повні 16 травня

  • Кожна повня несе з собою кардинальні зміни у житті, пробуджує минулі протистояння і може спровокувати конфлікти .
  • Місяць у Скорпіоні сприяє розпалу пристрастей, а тому в ці дні не варто приймати важливі рішення , щоб не наламати дров і не пошкодувати надалі про це.
  • Не потрібно з'ясовувати стосунки з оточуючими – навряд чи ви досягнете бажаного, зате можете нажити собі нових ворогів.
  • Якщо перед вами стоїть проблема вибору – відкладіть її на більш вдалий час, інакше можете пошкодувати про свою поведінку.

Раніше ми публікували прогноз ведичного астролога про закінчення війни в Україні. Ми розповідали, які місячні та сонячні затемнення відбудуться у 2022 році. Також дізнайтесь, які знаки зодіаку супроводжуватиме удача у травні-2022.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Рекомендации segodnya.ua

Далі по темі

Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

НацЕфір

Фронт

Головні теми

Погода

Гороскоп

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти