Коли закінчиться війна між Росією та Україною: прогноз від астролога Анжели Перл

Потужний вплив Сатурна на гороскоп України може не завершитися цього року
Як Сатурн впливає на війну в Україні / Фото: unsplash, instagram.com/angelapearlastrology, колаж: Сьогодні
Як Сатурн впливає на війну в Україні / Фото: unsplash, instagram.com/angelapearlastrology, колаж: Сьогодні

Головне питання, яке цікавить людей в Україні та світі – коли закінчиться війна. Своє бачення ситуації озвучила Анжела Перл – відомий астролог з 20-річним стажем з Австралії.

Багато в чому вона пов'язує вплив планети Сатурн на відносини та обстановку в нашій країні.

Реклама

У 2022 році Сатурн тричі проходить у гороскопі України по її Місяцю. При цьому Місяць у гороскопі країни символізує людей.

Тобто вперше він уже пройшов. Початок війни – це саме проходження Сатурна, найважчий період.

Планета Сатурн в астрології відповідає за порядок, працьовитість, силу волі, подолання труднощів. Це планета консерватизму, старої системи, і вона розташована в знаку Росії . У 2022 році Сатурн перебуває у дуже напруженому аспекті з Ураном. Адже вся військова ситуація розпочалася на протистоянні двох планет – Сатурна та Урана. А Уран – це планета всього нового, молодого, вільного і перебуває в знаку України .

Влітку Сатурн розгортається у червні місяці і йтиме вдруге ще, у тому ж самому положенні. Але це будуть наші наступальні дії. Будуть втрати, буде складно, ще будуть серйозні бої, але вони вже виганятимуть ворога з території України. Сатурн розвертається і задкує назад 5 червня. Тобто російська армія почне задкувати назад. Або вони зупиняться, почнуть окопуватися, захищатися – щось таке, що почне виштовхувати армію агресора. Це другий період Сатурна.

Далі Анжела Перл називає період наприкінці серпня та вересень 2022 року – коли люди почнуть повертатися додому на більшу частину території України.

Реклама

Втретє, коли Сатурн проходитиме за цим положенням – це період Нового року та січень. Це останній його прояв. Швидше за все там іще можливі якісь бої. Протистояння Сатурна та Урана закінчується лише у березні місяці – у районі 8 березня.

На думку астролога, саме у березні наступного року в нашій країні кардинально зміниться ситуація. Можливе підписання якихось документів, схожих на мирний договір або навіть на капітуляцію агресора. Головне, що напруга та протистояння розпадеться.

Дивіться відео прогнозу щодо війни в Україні від астролога Анжели Перл:

Реклама

Раніше ми розповідали, які знаки зодіаку супроводжуватиме удача у травні-2022. А ще дізнайтеся, кому обов'язково пощастить у коханні у 2022 році.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Рекомендации segodnya.ua

Далі по темі

Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

НацЕфір

Фронт

Головні теми

Погода

Гороскоп

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти