Місячний календар на липень 2022 року: сприятливі та небезпечні дні

Дізнайтесь, у які дні краще не займатися нічим серйозним, а коли можна загадувати бажання у липні-2022
Який сьогодні місячний день
Який сьогодні місячний день / Фото: Колаж: Сьогодні

Як впливає Місяць на настрій, емоції та поведінку людей? Різні фази Місяця впливають на нас по-різному. Причому, на одних це дуже сильно відбивається, а інші можуть навіть не помітити зміну чергово\ місячної фази. Але в жодному разі її не можна недооцінювати.

В які дні липня можна проявляти активність , коли не рекомендується робити серйозні кроки, а коли корисно загадувати бажання, дізнайтеся в нашій статті.

Реклама

Молодик і повня у липні-2022

Липнева повня припадає практично на середину літа – 13 липня, о 21 годині 38 хвилин . Вона пройде під знаком Козоріг , який серйозно впливає на життя та самопочуття людей. Це сприятливий період для наведення порядків, розкладання по місцях речей та думок, а також всепрощення, планування та накопичення сил для нових звершень і важливих справ.

Однак у період повні та кілька днів потому люди не завжди можуть приймати адекватні рішення та схильні до помилок .

Молодик у липні 2022 року пройде 28-го числа, о 20 годині 56 хвилини за київським часом. Він буде під знаком Лев , який сприяє активному, піднесеному та бадьорому настрою. З'являється бажання хвалити та отримувати компліменти. Тому не варто скупитися на добрі слова для оточуючих.

Реклама

У дні молодика не потрібно відразу ж приступати до активних дій – цей час більше підходить для складання планів та загадування бажань , а також сприятливі для отримання приємних вражень.

Сприятливі та несприятливі місячні дні у липні-2022

  • У період молодика люди за допомогою своїх думок та вчинків здатні вплинути на свою долю. У цей час вони менше сваряться, краще розуміють оточення та легше переносять хвороби. На молодика починається новий етап у житті. І те, як ми його проведемо, позначиться на нашому майбутньому. Крім молодика, також сприятливими днями для планування вважаються 10, 11, 15, 16, 21, 23, 24, 26, 27, 29 липня.
  • Слушними днями в липні-2022 для активних та рішучих дій, що дають результат, є 1, 3, 8, 12, 18, 19, 20, 30 липня. У цей час з'являється енергія, сили, все задумане вдається виконати. Але планувати нові справи не варто.
  • Однак у липні ще є дати, в які, згідно з місячним календарем, слід виявити вдумливість та обережність: 2, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 17, 22, 25, 28, 31 липня. У такі дні бажано не піддаватися спокусам та провокаціям, уникати скандалів та сварок, агресії та насильства.

Раніше ми публікували календар вихідних днів та свят у липні-2022 в Україні. Від місячних фаз залежить не тільки поведінка людей, але й стан волосся, про який ви можете дізнатися з календаря стрижок на липень-2022 і в залежності від нього вибирайте потрібний день для зміни іміджу.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти