Місячний календар на тиждень 23-29 травня 2022 року

Згідно з місячним календарем, найважчими та непростими днями наступного тижня будуть понеділок, четвер та неділя.
Який сьогодні день місяця
Який сьогодні день місяця / Фото: Колаж: Сьогодні

Детальний місячний календар на кінець травня 2022 року розповість вам про фази Місяця та знаки зодіаку, в яких він перебуває, а також характеристику кожного місячного дня .

Як впливає Місяць на життя людей, які дні обіцяють бути більш вдалими, а які найнебезпечніші, дізнайтеся з місячного календаря на період 23-29 травня 2022 року.

Реклама

Місячний календар по днях на тиждень 23-29 травня 2022 року

  • 23 травня, понеділок – 23-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Риби. Фаза Місяця – остання чверть. Тяжкий день, коли бажано стримувати свої емоції.

  • 24 травня, вівторок – 24-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Риби. Фаза Місяця – остання чверть. День мудрості та сили, коли сприятливо займатись новими справами.

  • 25 травня, середа – 25-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Овен. Фаза Місяця – остання чверть. Розмірений пасивний день, який краще провести у спокої та усамітненні.

Реклама
  • 26 травня, четвер – 26-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Овен. Фаза Місяця – остання чверть. Метушливий і скандальний день, коли краще помовчати і не лихословити.

  • 27 травня, п'ятниця – 27-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Телець. Фаза Місяця – остання чверть. День, коли варто прислухатися до своєї інтуїції, а також сприятливо здобувати нові знання.

  • 28 травня, субота – 28-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Телець. Фаза Місяця – остання чверть. Сприятливий і очищаючий день, коли людина перебуває в гармонії із собою та навколишнім світом.

Реклама
  • 29 травня, неділя – 29-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Близнята. Фаза Місяця – остання чверть. Надзвичайно небезпечний період, коли ніч безмісячна та активізуються темні сили.

Раніше ми публікували місячний календар для саду та городу на травень 2022 року. А коли найкраще проводити маніпуляції із волоссям, ви можете дізнатися, зазирнувши у місячний календар стрижок на травень-2022.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Рекомендации segodnya.ua

Далі по темі

Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

НацЕфір

Фронт

Головні теми

Погода

Гороскоп

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти