Місячний календар на тиждень 9-15 травня 2022 року

За місячним календарем, наступного тижня найскладнішим днем буде субота.
Який сьогодні день місяця
Який сьогодні день місяця / Фото: Unsplash, Колаж: Сьогодні

Детальний місячний календар на середину травня 2022 року розповість вам про фази Місяця та знаки зодіаку, в яких він перебуває, а також характеристику кожного місячного дня .

Як Місяць впливає на життя людей, які дні обіцяють бути більш вдалими, а які найнебезпечніші, дізнайтеся з місячного календаря на період 9-15 травня 2022 року.

Реклама

Місячний календар по днях на тиждень 9-15 травня 2022 року

  • 9 травня, понеділок – 10-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Лев. Фаза Місяця – перша чверть о 3:22. День енергії та активного відпочинку, коли сил вистачає на все задумане.

  • 10 травня, вівторок – 11-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Діва. Фаза Місяця – перша чверть. Енергетично сильний день, коли важливо тримати емоції під контролем.

  • 11 травня, середа – 12-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Діва. Фаза Місяця – перша чверть. День прояву милосердя та співчуття, які повернуться до вас сторицею.

Реклама
  • 12 травня, четвер – 13-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Терези. Фаза Місяця – перша чверть. День омолодження, коли корисно зайнятися власним здоров'ям.

  • 13 травня, п'ятниця – 14-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Терези. Фаза Місяця – перша чверть. День фортуни та удачі, коли все задумане виходить, а багато бажань здійснюються.

  • 14 травня, субота – 15-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Скорпіон. Фаза Місяця – перша чверть. Сатанинський день спокус, у цей період людина погано контролює свої слабкості.

Реклама
  • 15 травня, неділя – 16-й місячний день

Місяць перебуває у знаку Скорпіон. Фаза Місяця – перша чверть. День гармонії, спокою та єднання внутрішнього світу із зовнішнім.

Раніше ми публікували місячний календар для саду та городу на травень 2022 року. А коли найкраще проводити маніпуляції із волоссям, ви можете дізнатися, зазирнувши у місячний календар стрижок на травень-2022.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти