Три найменш влюбливих знаки зодіаку: хто вони

Дізнайтеся, від кого за гороскопом майже неможливо почути освідчення в коханні
Найменш влюбливі знаки зодіаку
Найменш влюбливі знаки зодіаку / Фото: Колаж: Сьогодні

Раніше ми розповідали, які знаки можна назвати по-справжньому найзакоханішими, а які – найсексуальнішими. Але є й інша характеристика, яка залежить від гороскопу .

Пропонуємо вам познайомитись із представниками гороскопу, які рідко закохуються . Навряд чи ви почуєте від них слова любові, а навіть якщо так, то є сумніви, що вони будуть щирими. Отже, астрологи назвали знаки, які найменше закохуються .

Реклама

Близнята

Близнюки (22 травня – 21 червня)
Близнюки (22 травня – 21 червня) / Фото: Колаж: Сьогодні

За своєю природою Близнята – знак багатогранний . Він легко жонглює спілкуванням, знайомствами, а також стосунками. Мало хто знає, що насправді відбувається в голові Близнят, бо вони можуть змінити свою думку, свято в неї вірячи. Близнятам важливо, щоб любов, яка і них буде, ніколи не застаріла і не ставала нудною.

Діва

Діва (22 серпня – 23 вересня)
Діва (22 серпня – 23 вересня) / Фото: Колаж: Сьогодні

Реклама

Було б несправедливо стверджувати, що цей знак взагалі нікого не любить. Діви можуть цілком щиро закохатися, але лише один раз у житті , та й то не з першого погляду, а в партнера, якого знають давним-давно і встигли переконатися у своєму правильному виборі. В іншому ж стосунки для Дів не становлять нічого серйозного, і вони легко обходяться без найвищих почуттів.

Скорпіон

Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)
Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Відомо, що в романтичних справах Скорпіон – найбрутальніший і найсексуальніший представник зодіакальної спільноти. Але за всією цією яскравою обгорткою часто ховається людина, якій дуже складно закохатися по-справжньому . Їй потрібен час, щоб розслабитися і почуватися готовою до серйозних почуттів та говорити від щирого серця про кохання.

Реклама

Раніше ми розповідали про три наймужніші знаки зодіаку.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти