Знаки зодіаку, які ненавидять одне одного: гороскоп для всіх

Які знаки зодіаку навряд чи колись уживуться у мирі та злагоді
Знаки зодіаку, які ненавидять одне одного
Знаки зодіаку, які ненавидять одне одного / Фото: Колаж: Сьогодні

Раніше ми вже розповідали про сумісність різних знаків зодіаку між собою. Такі поєднання у коханні та шлюбі дозволяють знайти гармонію та отримати своє щастя багатьом парам.

Але є й інший бік медалі. Які знаки ні за що не уживуться одне з одним , тому що здатні відчувати лише негативні почуття один до одного? Кому навіть не варто намагатися налагодити стосунки?

Реклама

Астрологи назвали пари, які просто ненавидять одне одного . Перевірте за нашим гороскопом, з ким у вас або ваших знайомих пар подібна несумісність і відторгнення, різні темпераменти, несумісні смаки і діаметрально протилежні уявлення про головні цінності у житті. Чи це так насправді?

Овен і Телець

Яскравий, активний, ініціативний Овен не може довго сидіти без діла сам і терпіти не може, коли це робить його партнер. Горе йому, якщо це Телець. Розважливий, ґрунтовний і повільний Телець часто провокує запального та нестерпного Овна на постійні конфлікти. Тож формулювання " не зійшлися характерами " – одна з найчастіших причин їхнього розриву.

Лев і Діва

Величний Лев звик приймати знаки уваги від оточуючих, а спільне життя з собою розглядає як нагороду та велику честь для свого партнера . І дивується – хіба може бути інакше? А ось замкнутій, вразливій та самокритичній Діві кожна зустріч із Левом бачиться як болісний вихід із зони комфорту.

Реклама

Стрілець і Рак

Рак тільки зовні здається грубим та брутальним. Насправді під цим щитом ховається ранима і чутлива натура. Рак легко прив'язуються до партнера і серйозно ставиться до ролі подружжя . А ось дотепний та товариський Стрілець є повною протилежністю Раку. Він високо цінує свободу у коханні та творчості і не збирається відступати від своїх принципів.

Терези і Скорпіон

Терези у всьому шукають рівновагу, гармонію, баланс між своїми потребами та можливостями, по крихтах створюючи навколо себе комфортну обстановку . А ось підступний, норовливий і невгамовний Скорпіон, вриваючись у збалансований світ Терезів, легко здатен його зруйнувати по камінчихах в ім'я пристрасті та справедливості. Терезам залишається тільки тікати.

Водолій і Близнюки

Легкі, повітряні, нескінченно товариські Близнюки просто жити не можуть без постійного контакту та взаємодії з різними людьми. А ось Водолій вважає за краще перебувати у спокійній, відокремленій і усамітненій обстановці. А тому Водолії не розуміють поривів Близнюків, вважаючи їх ненадійними та вітряними, що зовсім не влаштовує Близнюків.

Реклама

Козоріг та Риби

Прагматичний Козоріг у всьому шукає логічне обґрунтування і не терпить порожніх розмов. А ось мрійливі Риби мають свій особливий погляд на все, що відбувається довкола, у тому числі і на партнера. Ці знаки начебто перебувають на різних планетах , тому їм вкрай складно прийняти своїх опонентів і побудувати довірчі стосунки – вони просто не розуміють одне одного.

Раніше ми розповідали про знаки зодіаку, які можуть передбачати майбутнє. А також дізнайтесь, кому обов'язково пощастить у коханні у 2022 році.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Рекомендации segodnya.ua

Далі по темі

Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

НацЕфір

Фронт

Головні теми

Погода

Гороскоп

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти