Рятуємо кору

Як зберігати ліки

Якість сиру

Собака гризе речі

Користь огірків

Догляд за малиною

Рік Тигра – гороскоп для знаків європейського Зодіаку

1 лютого розпочинається новий рік за китайським календарем. Це буде рік Синього Водяного Тигра. Водна стихія пом'якшує агресивність Тигра

У китайській традиції головними особливостями Тигра називають активність та допитливість. Люди, народжені в рік Тигра енергійні, люблять справляти найкраще враження, готові конкурувати чи змагатися. Їх приваблює все нове та незвичайне, серед "тигрів" багато винахідників і новаторів. Вони люблять вчитися, але не можуть самостійно застосувати всі наявні в них знання.

Читайте також наш гороскоп на рік Тигра 2022 для всіх знаків східного гороскопу

А які прогнози на рік Тигра дає європейська астрологія? Вона стверджує, що рік розпочнеться з лихоманки, потрясінь, невизначеності. Поступово нестабільність у світі та й у житті звичайної людини почне спадати. Це відбуватиметься стрибками. Весна – наче все стихає. Початок літа – знову лихоманка, активність, нерви. Далі – знову затишшя.

Друга половина року буде набагато гармонійнішою за першу. Найкращі місяці – листопад та грудень, коли багатьом вдасться здійснити бажання, які ви довго відкладали.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп для Овнів на рік Тигра: рік розпочнеться з перешкод. Ви чогось прагнете, але всі спроби досягти бажаного наштовхуються на перешкоди. Вас не розуміють, обіцянки не виконують. Але здаватися і сходити з дистанції не можна. Переломна точка: початок червня. У вас буде реальний шанс, важливо ним скористатися. Ви отримаєте підтримку, ваші бажання почнуть швидко здійснюватись. Важливо лише встигнути завершити все, започатковане влітку, до кінця жовтня. Тоді ви досягнете найкращого результату. Загалом рік Тигра буде з тих, що запам'ятовуються надовго. Оскільки він стане відправною точкою для інтенсивного зростання найближчими роками.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Гороскоп для Тельця на рік Тигра: щоб досягти успіху цього року, вам потрібна компанія. Самі ви не подужаєте завдань, які будуть цього року поставлені перед вами.

Шукайте однодумців, запалюйте колег та друзів своїми ідеями. Вас обов'язково підтримають. Виявляйте ініціативу – першу половину року ви ведете інших за собою, другу половину року натхненні вами люди допомагають вам дійти до мети. Така тактика правильна.

Хоча до липня вам може здаватися, що компанія вам не потрібна, ви й самі впораєтеся. Якщо розлякаєте друзів і залишитеся на самоті, чекайте втрат.

Втім, навіть у такому разі ви зможете виправити свої помилки. Така можливість з'явиться у листопаді.

Близнята (22 травня – 21 червня)

Гороскоп для Близнят на рік Тигра: Близнята в європейському гороскопі та Тигр у китайському – споріднені душі. У них схожі гороскопи, а отже, Тигр не заважатиме своїм однодумцям-Близнятам.

Але й допомагати, мабуть, не збирається. Швидше Тигр перевірятиме Близнят – подивимося, на що ви здатні.

Тому в Близнят наступного року будуть великі виклики. До них буде виявлена висока довіра, однак і вимога з них може бути досить висока. Простіше кажучи, перед вами з’являться нові перспективи. Ви можете відчути себе вільним та окриленим. Але почуття це хибне. Варто розслабитись, виявити легковажність – і ви втратите набагато більше, ніж зможете придбати.

Ймовірно, Близнята і самі все чудово розуміють, тому готові викладатися на повну. Та й мета у них висока – але досяжна. Тобто Близнята зараз чудово мотивовані.

Покладайтеся на допомогу однодумців, яку ви отримаєте у другій половині року. У компанії будь-які справи підуть швидше. Як то кажуть, разом і батька легше бити.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп для Раків на рік Тигра: ви відчуваєте, що гідні більшого. Ваша компетенція, досвід та знання коштують набагато дорожче, ніж ви за них отримуєте.

Це означає, що у рік Тигра вам обов'язково потрібно шукати кращих умов. Тільки не чекайте, що ці умови знайдуться самі собою. Під лежачий камінь вода не тече. Потрібно бути на видноті, зустрічатися з людьми, здатними вплинути на вашу долю, демонструвати свою корисність і обізнаність.

Вже в середині весни ви, мабуть, отримаєте добрий шанс. Врахуйте ще, що такий шанс – не фінал ваших зусиль, а лише старт на шляху до успіху. Тому у вас має відкритися друге дихання.

У другій половині року не можна спочивати на лаврах. Треба настирливо просуватися вперед. Тоді справді прийде успіх. І вам усі почнуть заздрити.

Лев (23 липня – 21 серпня)

Гороскоп для Лева на рік Тигра: рік дуже важливий для вас. Щоб досягти здійснення своїх планів, треба перемогти емоції та уявлення про те, що добре і що погано, – ті, з якими ви живете вже багато років.

Пливучи у звичному руслі, ви навряд чи досягнете справжнього прориву. Розберіться, хто ваш друг, а хто лише так називає себе.

Також оцініть, чи варті ваші бажання тих зусиль, які ви витрачаєте на їхнє здійснення. Можливо, вам потрібно бажати зовсім іншого?

Це дуже складні питання. Але головне в тому, що отримати правильні відповіді на них ще не означає, почати якось по-іншому діяти.

Весна 2022 року пройде у ваганнях та інтенсивних пошуках. Причому час це буде дуже цікавий. Навколо вас буде багато негативу. Але і грошей навколо вас – і у вас – буде більше, ніж зазвичай.

До початку літа ви складете для себе нову картину світу. Зумієте відповісти собі, чого треба прагнути, як досягати результату. І це буде початок великих змін у вашому житті, які стосуватимуться не тільки кар'єри або фінансів, наприклад, а й особистих стосунків. А також способу життя, звичок, стилю.

До кінця року Леви невпізнанно зміняться. За внутрішніми змінами будуть і успіхи в кар'єрі. Якщо ваша мета – стати відомим, знайти однодумців, домогтися заступництва, цей рік вам точно підходить.

Діва (22 серпня – 23 вересня)

Гороскоп для Діви на рік Тигра: ви маєте час до літа, щоб вирішити всі питання, які вас турбують. Наприклад, влаштувати особисте життя, в якому вже в лютому запанує атмосфера хаосу. Взятися за розум та подолати всі суперечності, які є у вас на роботі. Можливо, ви втомилися від своєї нинішньої роботи та пустили справи на самоплив. Поки що у вас все добре, але вам просто таланить. Адже везіння не буде нескінченним.

Якщо ви розплутаєте всі суперечності до кінця літа, ваше життя буде спокійним. У вас буде достатньо грошей, щоб доставляти собі маленькі радощі (а може, і не лише маленькі), реалізовуватися у творчості та спілкуванні з друзями, насолоджуватися сімейним спокоєм.

Якщо не встигнете, то до кінця року проживете з відчуттям невдоволеності та негативу. Також вам доведеться часто обмежувати та стримувати себе.

Друга половина року – це серйозний час, коли вже не можна втрачати голову і робити шалені вчинки. Треба постійно думати про наслідки. Важливо цей серйозний час зустріти досить підготовленим, щоб повернути собі на користь усе, що відбуватиметься.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп для Терезів на рік Тигра: ви начебто в хорошій позиції. У вашому житті є певність – і щодо кар'єри, і щодо особистих стосунків. Але вам не вистачає драйву. Занадто багато рутини, але високої мети не видно. Ви зможете самі вибрати собі мету на рік Тигра. Така нагода з'явиться у вас влітку. У цей час вам надійдуть нові цікаві пропозиції, і вони захоплять вас цілком. Можливо, ви маєте зайнятися чимось таким, чого ви раніше ніколи не пробували.

Важливо все робити не самому. Навколо вас має бути команда однодумців або принаймні один близький друг, готовий іти вперед, а може, і вас за собою тягнути. Терезів-одинаків неминуче чекають поразки.

Рік Тигра також буде пов'язаний з важливими змінами в особистому житті. Якими саме, поки що сказати не можемо. Але ці зміни вам точно запам'ятаються надовго.

Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Гороскоп для Скорпіона на рік Тигра: цього року важливо не так долати нові рубежі, як утримати те, що було досягнуто раніше. Не вдасться так швидко і легко заробляти гроші, як у 2021-му. Доведеться економити і водночас витрачати набагато більше зусиль.

Але є й переваги: ​​ваше життя буде тепер стабільнішим, спокійнішим. Цей прогноз може звучати якось сумно, але насправді ви будете радіти таким змінам. Вам пора стати більш розсудливим, серйозним і навчитися відповідати не тільки за себе. У цьому є суть того, що відбудеться в рік Тигра. Завдання Тигра в тому, щоб ви подорослішали.

Чудовий час для шлюбу, створення сім'ї, переїзду до нового будинку. Також слушний момент, щоб закріпитись на вибраному місці роботи. Там швидко показати результати – це пів справи. Друга половина – переконати всіх, що ви не опустите рук, навіть маючи проблеми та труднощі, а також готові стабільно викладатися заради великої мети, жертвуючи швидкоплинним ефектом.

Рік Тигра у Скорпіонів пов'язаний із зміцненням здоров'я. Це буде важлива тема – вам час кинути шкідливі звички, сісти на дієту і зайнятися спортом. Не відкладайте все це на потім, почніть сьогодні.

Стрілець (24 листопада – 22 грудня)

Гороскоп для Стрільця на рік Тигра: цей рік добрий для кардинальних змін. Наприклад, шукати нову роботу дуже непогано. Але треба чинити розумно та розраховувати переважно на себе.

Прямо зараз вас може супроводжувати відчуття, що нема на кого покластися. Колеги та підлеглі некомпетентні, друзі ненадійні. Якісь подібні думки постійно докучатимуть вам взимку та навесні. Ще на роботі може бути підвищена вибухонебезпечність – сварки та конфлікти щодень.

Але у травні все радикально зміниться. Тут є два сценарії. Перший – ви знайдете собі нову справу, місце застосування своїх сил. Там все піде значно швидше та легше. Ви навіть здивуєтеся, скільки у вас вільного часу і як легко вирішуються ті питання, які на колишньому місці роботи здавалися нерозв'язними.

Другий сценарій – ви нічого не зміните, просто послабите контроль над речами, яким раніше надавали особливого значення. Виявиться, що нічого не завалилося, хаос не настав. Просто у вас з'явилося більше вільного часу. А головне, ви перестали нервуватися, стали більше усміхатися, більше спілкуєтеся з друзями та родиною.

Обидва ці сценарії вдалі, але перший все ж таки краще, оскільки дасть вам змогу рости та розвиватися. Суть у тому, що рік Тигра для Стрільців – це рік змін, зовнішніх та внутрішніх. Що більше таких змін буде, то краще для вас.

Козоріг (23 грудня – 20 січня)

Гороскоп для Козорога на рік Тигра: успішним чи невдалим буде цей рік, вирішується просто зараз, у лютому. І може, у березні.

У вас все гаразд, але є підстави вважати, що ви марнуєте час. Або зосереджені на питаннях, які не принесуть вам жодної користі. Наприклад, ви залучені у складну історію за участю ваших родичів. Або захопилися плітками, інтригами. Ви можете нині навіть отримувати вигоду від того, що відбувається, але що буде далі?

Є й інший варіант: ви зараз навчаєтесь, готуєтеся до іспитів, підвищуєте кваліфікацію. І тоді це зовсім не марний час. У будь-якому разі вам потрібно переходити до активних дій.

Найвдаліший для цього момент матимете у квітні. На той час у вас вже має бути чіткий план – що ви збираєтеся робити, навіщо і як.

Дії наступного року для вас важливіші за розмови. Тим, хто багато говорить, зокрема про себе, не вдасться досягти успіху. Інша річ – якісно зроблена робота, нехай навіть це буде важко. Така робота стане вашим мовчазним союзником. Тому не лінуйтеся і перевіряйте всі дрібниці того, що вам доручено.

Не намагайтеся цього року всім сподобатися. Важливіше, щоб у вас не було недругів та відвертих недоброзичливців.

Також цього року ви можете опинитися перед непростим вибором. І тільки від вас залежатиме, чи правильне ваше рішення.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Гороскоп для Водолія на рік Тигра: точка кризи у Водоліїв – рік 2020-й. Це був рік, коли ви побачили дно. Відтоді кожен рік краще за попередній, і цей не виняток.

По-перше, у вас весь рік буде доволі грошей. Ви знайдете, де заробити, не докладаючи значних зусиль.

По-друге, цього року у вас з'являться нові знайомства, корисні зв'язки. Нові знайомі допоможуть вирішувати проблеми, пов'язані з кар'єрою та фінансами.

Також рік буде сприятливим в особистому житті. Можливо, ваші почуття згасли. Можуть народитися нові, ще більш яскраві та незабутні. Найкращий час для цього – березень і травень. Але якщо щось не вийде у три весняні місяці, вдасться надолужити упущене восени, у жовтні – листопаді.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Гороскоп для Риб на рік Тигра: не можна гаяти часу! Просто зараз перед вами всі можливості. Намагайтеся знайти вжиток усьому, що пливе до вас у руки.

У першій половині року Риби зможуть досягти значного зростання в кар'єрі, а також знайти собі додаткові джерела заробітку, які підгодовуватимуть без особливих зусиль ще дуже тривалий час.

Але вашим ворогом є лінощі. Іноді вам просто не хочеться морочитися і витрачати сили, і таким чином ви втрачаєте одну можливість за іншою.

На початку літа струмок можливостей, в якому ви нині плескаєтеся, почне пересихати. І до того часу вам треба десь міцно закріпитися. Тоді друга половина року буде стабільна та забарвлена в оптимістичні тони. І ви зможете заощаджувати сили і лінуватися собі на втіху.

Але якщо ви зустрінете літо без вантажу досягнень за плечима, цей час буде нервовим і сумним. Щоправда, у жовтні у вас знову почнуть з'являтись можливості. Серед них будуть і ті, які ви знехтували на початку року. Але краще не чекати, а діяти, не гаючи часу. Тоді ні про що не доведеться шкодувати.

Читайте також:

Місячний гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого

Гороскоп на тиждень 31 січня – 6 лютого для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на лютий 2022 року для всіх знаків Зодіаку – графіки активності для кожного знака

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти