Рятуємо кору

Як зберігати ліки

Якість сиру

Собака гризе речі

Користь огірків

Догляд за малиною

Найкращі ворожіння на Різдво-2022: ТОП-5 популярних передбачень майбутнього

Ми зібрали для вас найцікавіші, веселі та страшні Різдвяні ворожіння.
Ворожіння на Різдво на нареченого
Ворожіння на Різдво на нареченого / Фото: Колаж: Сьогодні

У період зимових різдвяних свят на Святки улюбленим заняттям молоді було збиратися разом вдома, розповідати цікаві історії та казки, а дівчата ще ворожили на майбутнє, незважаючи на заборону церкви.

Цей час вважався одним із найвдаліших і найправдивіших для того, щоб дізнатися про свою долю, ім'я нареченого, час весілля. Які ж найпопулярніші народні різдвяні ворожіння збереглися до сьогодні? Читайте у нашій статті.

Реклама

Популярні ворожіння на Різдво

  • Різдвяне ворожіння на папірцях

Ворожіння на Різдво / Фото: pinterest
Ворожіння на Різдво / Фото: pinterest

Якщо дівчина хоче дізнатися, як зватимуть її чоловіка, потрібно написати на папірцях різні чоловічі імена та сховати їх під подушку. А вранці навмання витягнути першу записку і прочитати написане на ній ім'я.

  • Ворожіння на Різдво на імена

Ворожіння на Різдво / Фото: unsplash
Ворожіння на Різдво / Фото: unsplash

Реклама

Ще одне ворожіння дозволить дізнатись ім'я нареченого. Для цього потрібно вийти на вулицю і запитати у першого зустрічного чоловіка його ім'я . Але будьте вибірковими, раптом знайомство із цим зустрічним виявиться доленосним – тоді і ворожіння збудеться на всі сто.

  • Ворожіння із гребінцем на Різдво

Ворожіння на Різдво / Фото: pinterest
Ворожіння на Різдво / Фото: pinterest

Люди вірили, що сни на Різдво бувають віщими . Лягаючи спати в ніч на 7 січня, дівчата клали під подушку гребінець, примовляючи: "Суджений-ряджений, причеши мені волосся". Наречений приходив уві сні і розчісував волосся.

Реклама
  • Різдвяне ворожіння на яйці

Ворожіння на Різдво / Фото: unsplash
Ворожіння на Різдво / Фото: unsplash

Яйце здавна вважалося символом нового життя та переродження, а вода – джерелом енергії та сили. На Різдво саме закінчується Різдвяний піст, тож 6 січня яйця їсти ще не можна, а от ворожити на них можна. Потрібно взяти сире яйце та склянку з водою. Шкаралупу проколюють голкою та виливають білок у воду. Потім рідину трохи перемішують і дивляться, які фігури чи образи вийшли в результаті. За асоціацією з ними ворожать, що чекає у майбутньому.

  • Страшне ворожіння на Різдво зі свічкою та дзеркалами

Ворожіння на Різдво / Фото: pexels
Ворожіння на Різдво / Фото: pexels / Фото: Pexels

Щоб побачити образ нареченого, вам знадобиться свічка і два дзеркала. Поставте дзеркала одне навпроти одного, а між ними запаліть свічку . Самі сядьте так, щоб в одному із дзеркал відображався довгий коридор. Зосередьтеся на своєму бажанні, а потім тричі скажіть: "Наречений мій, з'явись!" Після чого уважно вдивляйтеся у освітлений полум'ям коридор дзеркал – і з'явиться образ майбутнього чоловіка.

Раніше ми розповідали, як правильно колядувати, посівати та щедрувати.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти