Як правильно спати

Як зняти катишки

Як почистити апельсин

Як зберігати сумки

Як обрізати виноград

Подорож на авто

Місячний календар на жовтень 2021 року: сприятливі і небезпечні дні

Якщо хочете, щоб бажання збулося, його найкраще загадувати на молодика, який у жовтні відбудеться 6-го числа.
Місячний календар на жовтень
Місячний календар на жовтень / Фото: Колаж: Сьогодні

Вплив Місяця дуже серйозний, навіть якщо ми цього і не відчуваємо, його фази по-різному діють на наш настрій, почуття, емоції і вчинки. Одні люди в більшій мірі залежать від супутника Землі, інші ж навіть не помічають зміну місячних фаз та інші астрономічні явища.

Читайте також:

Реклама

В які дні жовтня корисно проявляти активність, коли не можна робити ніяких серйозних дій, а коли можна і навіть потрібно загадувати бажання, дізнайтеся в нашій статті.

Такі важливі фази Місяця, як молодик, повня, дні першої і останньої чверті, а також сонячні і місячні затемнення – це час посиленої взаємодії Сонця і Місяця між собою. На думку астрологів, періоди, коли Місяць перебуває в різних фазах, також потрібно використовувати для різних цілей.

Згідно з місячним календарем, жовтень-2021 починається і завершується фазою спадного Місяця.

Реклама

Молодик і повня в жовтні-2021

Молодик у жовтні 2021 року відбудеться 6-го числа о 14 годині 6 хвилин за київським часом. Він пройде під знаком Терезів, які сприяють настроюванню на спокій, розміреність і гармонію. Зменшується ймовірність конфліктів. Люди набагато легше йдуть на компроміси. Поліпшується взаєморозуміння.

Не поспішайте діяти в перші дні молодика – цей час більше підходить для загадування бажань, планів і мрій. Також період молодика добре підходить для аналізу минулого, висновків, прощення старих образ і підготовки до серйозних починань.

Повня в середині осені відбудеться 20 жовтня, о 17 годині 57 хвилин . Вона пройде під знаком Овна, який провокує конфлікти, емоційне з'ясування стосунків, грубість і різкість.

Реклама

Зазвичай у період повні та кілька днів потому люди не завжди здатні приймати правильні рішення і можуть робити помилки.

Сприятливі і несприятливі місячні дні в жовтні-2021

  • У період молодика люди за допомогою своїх думок і вчинків здатні вплинути на свою долю. У цей час вони менше сваряться, краще розуміють оточуючих і легше переносять хвороби. На молодика починається новий етап у житті. І те, як ми його проведемо, відіб'ється на нашому майбутньому. Крім молодика, також сприятливими днями для планування вважаються 1, 3, 4, 7, 17, 18, 21, 22, 23, 27, 30, 31 жовтня.
  • Слушними днями у жовтні-2021 для активних і рішучих дій, що приносять результат, є 8, 10, 15, 19, 25, 26 жовтня. У цей період з'являється енергія, сили, все задумане вдається виконати. У цей час можна відкривати фірми, підписувати договори, робити вклади. Але планувати нові справи не варто.
  • Однак у жовтні ще є дні, в які, згідно з місячним календарем, слід проявити вдумливість і обережність: 2, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 20, 24, 28, 29 жовтня. У такі дні бажано не піддаватися спокусам і провокаціям, уникати скандалів і сварок, агресії і насильства.

Дивіться відеогороскоп на 2021 рік:

Раніше ми публікували календар затемнень-2021: точні дати і вплив на людей.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Life Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Life Сьогоднi на Google News

Далі по темі

Реклама
Нагадувалка
ДО ЗАКІНЧЕННЯ ПЕРІОДУ РЕТРОМЕРКУРІЯ ЗАЛИШИЛОСЯ
Як себе поводити?
Думка експертів
Лайфхак дня
Як зберігати сушені гриби
Хакнути
Чи легко справляєтеся з чищенням граната?
Привітання на усі випадки життя
Місячний календар на тиждень
11 - 17 жовтня
Як Місяць впливає на наше життя
Сприятливі та небезпечні дні у жовтні
Місячний календар
Що треба робити?

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти