Як прибрати запах із взуття

Користь золи на городі

Якість води

Садимо картоплю

Миємо посуд правильно

Педикюр вдома

Війна, кохання та очищення – прогноз астролога на лютий-2022

Які випробування зірки приготували нам наступного місяця – прогноз астролога

Ви помітили, що останніми роками січень і лютий весь час пов'язані з потрясіннями, масштабними проблемами?

У січні-лютому 2020 року почалася епідемія COVID-19: спочатку в Італії, потім у Європі. Саме тоді небезпечне захворювання, яке косило людей десь далеко в Китаї, перетворилося на небезпечну пандемію – і всім стало страшно. Всерйоз хвилюватися стали у січні-лютому 2020-го. І ми досі живемо у цій реальності.

У січні 2021 року прибічники Трампа зробили те, що не робив до них ще ніхто в США. Вони були незадоволені результатами виборів і спробували захопити Капітолій. Це стало потрясінням для Америки. Та й для всього світу – Америка раптом втратила статус зразка демократії.

Штурм Капітолію потягнув за собою ще одну проблему? А хто був ударним ядром захисників Трампа? Конспірологи! Смішний чоловік у рогатому шоломі – Джейк Анджелі – адже він ветеран ВМС США на пенсії. І така ось людина перебувала у секті QAnon, яка вірить, що світом править секта сатаністів-педофілів.

Саме після тих подій ми раптом виявили, що багато наших знайомих і друзів теж, умовно кажучи, кью-анони. Вірять у всякі нісенітниці: що вежі 5G поширюють ковід, а ковіду може й не існує. А вакцина від ковіду змінює геном людини. Як і генно-модифіковані продукти – з'їв помідор з ГМО і перетворився на помідор.

А почерпнули всю цю "корисну" інформацію люди не десь, а в медіа. На просторах інтернету. Де нарівні співіснують і приблизно однаково оцінюються думки вчених про значення Великого адронного колайдера і думки божевільних, які стверджують, що колайдер породить чорну діру, яка поглине Землю.

Вся справа у знаку Козоріг. У 2020 році в цьому знаку зібралося відразу кілька "повільних" планет: Юпітер, Сатурн та Плутон. Їх наздоганяли і переганяли швидкі планети – Сонце, Венера, Марс, Меркурій. Щоразу під час скупчення планет у Козорозі, у земному житті відбувалися потрясіння: 2020, 2021, 2022…

Зараз у Козорозі Меркурій, Венера, Марс та Плутон. Європа, та й увесь світ знову хвилюються. Через Росію та її можливий намір напасти на Україну.

Чи може Росія напасти на Україну

Давайте розбиратися. Росія пов'язана зі знаком Водолія. Зараз у Водолії – планета Сатурн. Для Сатурна Водолій – дуже сильна позиція. Виходить, і Росія зараз дуже сильна. І до неї прикута увага всього світу.

Україна ж пов'язана із знаком Тельця. У Тельці зараз – Уран. Це планета, пов'язана з оновленням, змінами, навіть, можливо, революцією і хаосом. Але саме у Тельці Урану некомфортно. Тому що Телець – знак консерватизму, традицій, сповідує надійність та прагматичний підхід до життя. Одним словом, Телець ослаблений, і це впливає на ситуацію в Україні.

Сатурн у Водолії та Уран у Тельці розташовані зараз під несприятливим кутом один до одного. Тому існує напруга. Вона ще більше посилиться буквально днями: 1 лютого, коли буде молодик – і Сонце з Місяцем при цьому увійдуть у поєднання з Сатурном. Чим значно посилять напружену конфігурацію світил.

Тому до 1 лютого ситуація буде жорсткою, невизначеною та нервовою. Але потім, ймовірно, до 8 лютого, буде якесь розв'язання. Ще один ключовий день у світлі конфлікту – 27 лютого. Потім уже все. Можна буде ставити крапку – Сатурн та Уран розійдуться, як у морі кораблі. Іншими словами, напружена ситуація якось вирішиться.

Ще один напружений для відносин України та Росії місяць – це буде жовтень 2022 року. Але те, що трапиться (або те, чого ми боятимемося – ось як зараз) виявиться лише відлунням нинішньої ситуації. Як луна.

Часто запитують: чи реальна загроза Росії? Чи це все американці вигадали?

Ось усе, що було описано раніше, вказує, що загроза реальна. Але якщо дивитися у корінь, то видно, що ситуація неоднозначна.

Можна припустити – вторгнення не буде. Але треба розуміти: астрологія оперує ймовірностями. Найвища ймовірність вторгнення була, коли Сатурн і Уран утворили точний кут 90 градусів довготи один з одним. Тобто 24 грудня. Відтоді ймовірність вторгнення знижується.

Ця можливість знову значно зросте до 1 лютого. Але щось змінилося за цей час. А саме: Марс – планета війни – перейшов із "небезпечного" для України знака Стрільця до більш доброзичливого Козорога. Для України це може вказувати на підтримку, захист, несподіване везіння. Для Росії, а також з погляду особистого гороскопа Володимира Путіна (він за знаком – "Терези") – це тягар проблем, перешкоди, сумніви.

Можна припустити, що Путін зараз не має рішення. Він у складній ситуації. Варіанти, які він вибирає – це поганий та ще гірший. І найімовірніший результат: вторгнення не буде.
Але Росія у лютому може визнати територію ОРДЛО "незалежними" державами. Такий ось у нас вийшов прогноз.

Курс гривні, масові протести, Порошенко та Зеленський

Щодо гривні прогноз не дуже добрий: вона може помітно ослабнути. Цей процес уже пішов. І ймовірно, він продовжиться у лютому. Точні цифри назвати не ризикнемо. Але падіння нижче 30 за долар цілком імовірне.

Політична нестабільність в Україні також збережеться. Цьогорічні протести ФОПів, через які днями евакуювали депутатів ВР, ймовірно, повторяться. Але вже не за участю ФОПів.

Одна з головних політичних інтриг лютого розгортатиметься навколо персони Петра Порошенка. Як відомо, він перебуває під слідством. Тема Порошенка "вистрілить" двічі – спочатку 1 – 5 лютого, потім, набагато гучніше, 1 – 5 березня. Будуть резонансні, гучні події. Історія з Порошенком може стати причиною масових акцій, мітингів і навіть вуличних зіткнень.

Цікаво, що і для Володимира Зеленського – 1 – 5 лютого – дуже значущий період, зважаючи на гороскоп. У цей період у житті президента також намічаються якісь важливі події.

Чого чекати у лютому звичайній людині

Але це – сфери, далекі від людей. Що чекає на звичайну людину в цьому лютому. Місяць поділяється на дві частини. Тривожний початок місяця – до 10 лютого. Куди більш спокійні середина та кінець.

Хоч як не парадоксально, у перші 10 днів добре починати нові справи. Можна шукати нової роботи, нових можливостей. Момент сприятливий для цього.

Більше того, люди і щось нове для себе шукатимуть, оскільки багатьом майбутнє зараз здається невизначеним. У тому числі з політичних причин. Хоч як крути, але всі події такого роду, як зараз, впливатимуть на наше життя.

Водолій – це знак змін, він зараз активний, як ніколи. Тому той, хто відкритий до нового, готовий навчатися, не боїться незвичних завдань, не є консерватором – на початку лютого може досягти успіхів. Більше того, несподіваного прориву.

Ті, хто скаржиться, що йому не щастить уже рік-два, можуть у лютому отримати шанс. На них чекають вигідні пропозиції, важливі знайомства, несподівана протекція.

Після 10 лютого прогрес у справах вже не буде, ймовірно, таким стрімким. Друга половина лютого – час, коли треба закріплюватись на захоплених рубежах. Важливо не прогаяти успіх і повільно просуватися вперед.

Ті, хто не досяг прогресу до 20 лютого, можуть розслабитися і трохи помріяти. Хоч вдалий момент ви й упустили, мрії наприкінці лютого мають одну особливість. Вони здійснюються – з приходом весни.

Місяць кохання

У лютому спостерігатиметься незвичайне небесне явище. Повільніша планета Марс наздоганяє зазвичай швидку Венеру, яка заради такого випадку "пригальмувала".

Так буває: планети не рухаються з однаковою швидкістю, то вони прискорюються, то сповільнюються, то взагалі розвертаються назад. Тобто стають ретроградними – всі вже чули про ретроградний Меркурій.

У лютому Венера та Марс – обидві, що рухаються вперед – почнуть зближуватися, досягнуть повного з'єднання 17 лютого. І залишаться у цьому поєднанні до 6 березня. Астрономи називають це "довгим з'єднанням", таке явище спостерігається тільки у Венери і Марса.

Обидві планети пов'язані з чуттєвістю, символізуючи чоловіче та жіноче начало. Довге поєднання – це період кохання та гармонії.

Це коли можна розраховувати на взаємність, зміцнювати відносини, що вже склалися, і будувати нові. І ще, це коли люди стають один до одного м'якшими, доброзичливішими, хочеться робити добрі вчинки. А ще це коли у людині прокидаються творчі нотки: хочеться писати вірші, складати музику, знімати гарні фото та відео.

Але закоханість, кохання – далеко не ідеальний стан. Від кохання люди страждають, ревнують, нервують. І все це теж пов'язане з довгим з'єднанням Венери та Марса. Вважається, що кохання – це випробування. Проте дається таке випробування із високою метою.

Людина повинна пройти через страждання та радості, щоб очиститися та навчитися новому ставленню до життя та оточуючих людей. У цьому суть лютого, якщо вже зовсім з філософського погляду.

Читайте також:

Астрологічний прогноз на тиждень 24 – 30 січня – загроза від заліза і электрики

Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня для всіх знаків

Гороскоп на 24 – 30 січня 2022: три знаки Зодіаку, яким постійно везтиме

Реклама на segodnya.ua Реклама
Рекомендации segodnya.ua

Далі по темі

Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Україна 24

Важливо

Головні теми

Погода

Telegram

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти