Рятуємо кору

Як зберігати ліки

Якість сиру

Собака гризе речі

Користь огірків

Догляд за малиною

Війна, кохання та очищення – прогноз астролога на лютий-2022

Які випробування зірки приготували нам наступного місяця – прогноз астролога

Ви помітили, що останніми роками січень і лютий весь час пов'язані з потрясіннями, масштабними проблемами?

У січні-лютому 2020 року почалася епідемія COVID-19: спочатку в Італії, потім у Європі. Саме тоді небезпечне захворювання, яке косило людей десь далеко в Китаї, перетворилося на небезпечну пандемію – і всім стало страшно. Всерйоз хвилюватися стали у січні-лютому 2020-го. І ми досі живемо у цій реальності.

У січні 2021 року прибічники Трампа зробили те, що не робив до них ще ніхто в США. Вони були незадоволені результатами виборів і спробували захопити Капітолій. Це стало потрясінням для Америки. Та й для всього світу – Америка раптом втратила статус зразка демократії.

Штурм Капітолію потягнув за собою ще одну проблему? А хто був ударним ядром захисників Трампа? Конспірологи! Смішний чоловік у рогатому шоломі – Джейк Анджелі – адже він ветеран ВМС США на пенсії. І така ось людина перебувала у секті QAnon, яка вірить, що світом править секта сатаністів-педофілів.

Саме після тих подій ми раптом виявили, що багато наших знайомих і друзів теж, умовно кажучи, кью-анони. Вірять у всякі нісенітниці: що вежі 5G поширюють ковід, а ковіду може й не існує. А вакцина від ковіду змінює геном людини. Як і генно-модифіковані продукти – з'їв помідор з ГМО і перетворився на помідор.

А почерпнули всю цю "корисну" інформацію люди не десь, а в медіа. На просторах інтернету. Де нарівні співіснують і приблизно однаково оцінюються думки вчених про значення Великого адронного колайдера і думки божевільних, які стверджують, що колайдер породить чорну діру, яка поглине Землю.

Вся справа у знаку Козоріг. У 2020 році в цьому знаку зібралося відразу кілька "повільних" планет: Юпітер, Сатурн та Плутон. Їх наздоганяли і переганяли швидкі планети – Сонце, Венера, Марс, Меркурій. Щоразу під час скупчення планет у Козорозі, у земному житті відбувалися потрясіння: 2020, 2021, 2022…

Зараз у Козорозі Меркурій, Венера, Марс та Плутон. Європа, та й увесь світ знову хвилюються. Через Росію та її можливий намір напасти на Україну.

Чи може Росія напасти на Україну

Давайте розбиратися. Росія пов'язана зі знаком Водолія. Зараз у Водолії – планета Сатурн. Для Сатурна Водолій – дуже сильна позиція. Виходить, і Росія зараз дуже сильна. І до неї прикута увага всього світу.

Україна ж пов'язана із знаком Тельця. У Тельці зараз – Уран. Це планета, пов'язана з оновленням, змінами, навіть, можливо, революцією і хаосом. Але саме у Тельці Урану некомфортно. Тому що Телець – знак консерватизму, традицій, сповідує надійність та прагматичний підхід до життя. Одним словом, Телець ослаблений, і це впливає на ситуацію в Україні.

Сатурн у Водолії та Уран у Тельці розташовані зараз під несприятливим кутом один до одного. Тому існує напруга. Вона ще більше посилиться буквально днями: 1 лютого, коли буде молодик – і Сонце з Місяцем при цьому увійдуть у поєднання з Сатурном. Чим значно посилять напружену конфігурацію світил.

Тому до 1 лютого ситуація буде жорсткою, невизначеною та нервовою. Але потім, ймовірно, до 8 лютого, буде якесь розв'язання. Ще один ключовий день у світлі конфлікту – 27 лютого. Потім уже все. Можна буде ставити крапку – Сатурн та Уран розійдуться, як у морі кораблі. Іншими словами, напружена ситуація якось вирішиться.

Ще один напружений для відносин України та Росії місяць – це буде жовтень 2022 року. Але те, що трапиться (або те, чого ми боятимемося – ось як зараз) виявиться лише відлунням нинішньої ситуації. Як луна.

Часто запитують: чи реальна загроза Росії? Чи це все американці вигадали?

Ось усе, що було описано раніше, вказує, що загроза реальна. Але якщо дивитися у корінь, то видно, що ситуація неоднозначна.

Можна припустити – вторгнення не буде. Але треба розуміти: астрологія оперує ймовірностями. Найвища ймовірність вторгнення була, коли Сатурн і Уран утворили точний кут 90 градусів довготи один з одним. Тобто 24 грудня. Відтоді ймовірність вторгнення знижується.

Ця можливість знову значно зросте до 1 лютого. Але щось змінилося за цей час. А саме: Марс – планета війни – перейшов із "небезпечного" для України знака Стрільця до більш доброзичливого Козорога. Для України це може вказувати на підтримку, захист, несподіване везіння. Для Росії, а також з погляду особистого гороскопа Володимира Путіна (він за знаком – "Терези") – це тягар проблем, перешкоди, сумніви.

Можна припустити, що Путін зараз не має рішення. Він у складній ситуації. Варіанти, які він вибирає – це поганий та ще гірший. І найімовірніший результат: вторгнення не буде.
Але Росія у лютому може визнати територію ОРДЛО "незалежними" державами. Такий ось у нас вийшов прогноз.

Курс гривні, масові протести, Порошенко та Зеленський

Щодо гривні прогноз не дуже добрий: вона може помітно ослабнути. Цей процес уже пішов. І ймовірно, він продовжиться у лютому. Точні цифри назвати не ризикнемо. Але падіння нижче 30 за долар цілком імовірне.

Політична нестабільність в Україні також збережеться. Цьогорічні протести ФОПів, через які днями евакуювали депутатів ВР, ймовірно, повторяться. Але вже не за участю ФОПів.

Одна з головних політичних інтриг лютого розгортатиметься навколо персони Петра Порошенка. Як відомо, він перебуває під слідством. Тема Порошенка "вистрілить" двічі – спочатку 1 – 5 лютого, потім, набагато гучніше, 1 – 5 березня. Будуть резонансні, гучні події. Історія з Порошенком може стати причиною масових акцій, мітингів і навіть вуличних зіткнень.

Цікаво, що і для Володимира Зеленського – 1 – 5 лютого – дуже значущий період, зважаючи на гороскоп. У цей період у житті президента також намічаються якісь важливі події.

Чого чекати у лютому звичайній людині

Але це – сфери, далекі від людей. Що чекає на звичайну людину в цьому лютому. Місяць поділяється на дві частини. Тривожний початок місяця – до 10 лютого. Куди більш спокійні середина та кінець.

Хоч як не парадоксально, у перші 10 днів добре починати нові справи. Можна шукати нової роботи, нових можливостей. Момент сприятливий для цього.

Більше того, люди і щось нове для себе шукатимуть, оскільки багатьом майбутнє зараз здається невизначеним. У тому числі з політичних причин. Хоч як крути, але всі події такого роду, як зараз, впливатимуть на наше життя.

Водолій – це знак змін, він зараз активний, як ніколи. Тому той, хто відкритий до нового, готовий навчатися, не боїться незвичних завдань, не є консерватором – на початку лютого може досягти успіхів. Більше того, несподіваного прориву.

Ті, хто скаржиться, що йому не щастить уже рік-два, можуть у лютому отримати шанс. На них чекають вигідні пропозиції, важливі знайомства, несподівана протекція.

Після 10 лютого прогрес у справах вже не буде, ймовірно, таким стрімким. Друга половина лютого – час, коли треба закріплюватись на захоплених рубежах. Важливо не прогаяти успіх і повільно просуватися вперед.

Ті, хто не досяг прогресу до 20 лютого, можуть розслабитися і трохи помріяти. Хоч вдалий момент ви й упустили, мрії наприкінці лютого мають одну особливість. Вони здійснюються – з приходом весни.

Місяць кохання

У лютому спостерігатиметься незвичайне небесне явище. Повільніша планета Марс наздоганяє зазвичай швидку Венеру, яка заради такого випадку "пригальмувала".

Так буває: планети не рухаються з однаковою швидкістю, то вони прискорюються, то сповільнюються, то взагалі розвертаються назад. Тобто стають ретроградними – всі вже чули про ретроградний Меркурій.

У лютому Венера та Марс – обидві, що рухаються вперед – почнуть зближуватися, досягнуть повного з'єднання 17 лютого. І залишаться у цьому поєднанні до 6 березня. Астрономи називають це "довгим з'єднанням", таке явище спостерігається тільки у Венери і Марса.

Обидві планети пов'язані з чуттєвістю, символізуючи чоловіче та жіноче начало. Довге поєднання – це період кохання та гармонії.

Це коли можна розраховувати на взаємність, зміцнювати відносини, що вже склалися, і будувати нові. І ще, це коли люди стають один до одного м'якшими, доброзичливішими, хочеться робити добрі вчинки. А ще це коли у людині прокидаються творчі нотки: хочеться писати вірші, складати музику, знімати гарні фото та відео.

Але закоханість, кохання – далеко не ідеальний стан. Від кохання люди страждають, ревнують, нервують. І все це теж пов'язане з довгим з'єднанням Венери та Марса. Вважається, що кохання – це випробування. Проте дається таке випробування із високою метою.

Людина повинна пройти через страждання та радості, щоб очиститися та навчитися новому ставленню до життя та оточуючих людей. У цьому суть лютого, якщо вже зовсім з філософського погляду.

Читайте також:

Астрологічний прогноз на тиждень 24 – 30 січня – загроза від заліза і электрики

Гороскоп на тиждень 24 – 30 січня для всіх знаків

Гороскоп на 24 – 30 січня 2022: три знаки Зодіаку, яким постійно везтиме

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти