Як правильно спати

Як зняти катишки

Як почистити апельсин

Як зберігати сумки

Як обрізати виноград

Подорож на авто

П'ятниця 13-те: прикмети і ритуали містичного дня

У п'ятницю 13-го замовляння мають незвичайну силу. Для цього потрібно взяти чистий аркуш паперу і три церковні свічки.

13 серпня цього року припадає на п'ятницю. А п'ятниця 13-те традиційно має погану славу в народній уяві, і навколо неї є багато різних міфів. Дізнайтеся більше про історію, ритуали, прикмети і замовляння п'ятниці 13-го, яку ще називають днем відьом.

Які міфи є про п'ятницю 13-те

П'ятниця 13
П'ятниця 13 / Фото: Pinterest

Реклама

"Найстрашнішим" в людському уявленні вважається саме поєднання п'ятниці і 13. В язичництві п'ятниця була присвячена скандинавській богині Фрейї – "колезі" римської Венери і грецької Афродіти.

Як і Венера з Афродітою, Фрейя для древніх скандинавів була богинею любові, сексу і родючості. Її день – саме п'ятниця, тринадцяте. Мабуть, в стародавні часи це був час світлої радості і веселощів.

Читайте також:

Реклама

П'ятниця 13-те отримала погану славу саме з приходом чоловічих і сонячних культів, а пізніше і з поширенням християнства, коли віру в жіночу силу витіснила чіткими релігійними рамками священиків-чоловіків.

З "прокляттям" числа збіглося і те, що Христос не розглядається як 13-й серед 12 учнів, а до цього "чорного" числа зарахували Юду-зрадника.

У християнській культурі вважається, що саме в п'ятницю 13-го Адам і Єва скуштували заборонений плід; саме цієї зловісної п'ятниці Каїн безжалісно вбив свого брата Авеля. Розп'яття Христа прийшлося саме на п'ятницю.

Реклама

Магічне число 13 грає важливу роль в окультних колах і не означає нещастя. Наприклад, в ковені – зборах відьом є саме 13 учасників. Але через цей факт п'ятниця 13-те стала днем відьом.

Головні прикмети п'ятниці 13-го

Є деякі прикмети, пов'язані саме з цим числом і днем. Вони відносяться як до роботи, так і до здоров'я.

  • Не потрібно укладати важливі угоди і підписувати документи. Навіть лікарі 13 числа намагаються уникати операцій. Небажано в п'ятницю 13-го кудись їхати, адже можна і не повернутися.

  • Якщо 13-й день календаря будь-якого місяця випадає на п'ятницю, то не треба приймати серйозні рішення. Якщо була запланована важлива подія, то скасуйте або перенесіть її.

  • Не піддавайтеся спокусі. Цього дня людина найбільше схильна до спокус і невиправданого ризику (згадайте відомий біблійний сюжет), постарайтеся бути спокійнішими, почитайте, приділіть час сім'ї, послухайте музику, налаштуйтеся на позитив.

Які є ритуали в п'ятницю 13-го

Кожна людина хоче, щоб цей день минав також спокійно, як і всі інші. Але для того, щоб це зробити, необхідно вжити якісь заходи. Є кілька ритуалів від негативу цього дня.

  • Допомогти зруйнувати погану енергію п'ятниці 13-го можуть захисні молитви і віра в Бога. Мовите слово до Всевишнього і день стане краще для вас.

Молитва
Молитва / Фото: Pexels

  • Колись давно в цей період на долонях малювали п'ятикутну зірку. Її не можна було витирати, поки день не закінчиться. Вона була своєрідним оберегом від негативу.

  • Також можна провести захисний ритуал. Для цього вам знадобляться папір, ручка і ладанка, яку можна придбати в церкві.

Технологія проведення ритуалу: на чистому аркуші треба написати текст будь-якої захисної молитви або просто добре побажання. Після чого листочок із записом покласти в ладанку. Тепер вона буде вашим оберегом, який повинен завжди бути при вас. З ним не страшні жодні напасті.

Єдине, що варто пам'ятати, що цей захисний талісман діє тільки до наступної п'ятниці 13-го. Тому, коли цей день приходить знову, ритуал потрібно повторити.

Замовляння в п'ятницю 13-го

Візьміть чистий аркуш паперу і 3 церковні свічки. Перед тим як проводити замовляння, необхідно сконцентруватися на бажаному.

Після чого взяти заздалегідь заготовлений аркуш паперу і підпалити його від однієї з свічки. При цьому своє бажання постійно промовляйте в голові. Після того, як папір згорить, треба взяти попіл і розвіяти його через віконце. При цьому треба сказати "Та буде так!".

Дивіться відео, що важливо знати про п'ятницю 13-те:

Читайте також гороскоп на сьогодні, 13 серпня, для всіх знаків зодіаку.

Читайте також:

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Life Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Life Сьогоднi на Google News

Далі по темі

Реклама
Лайфхак дня
Як зберігати сушені гриби
Хакнути
Чи легко справляєтеся з чищенням граната?
Привітання на усі випадки життя
Місячний календар на тиждень
18 - 24 жовтня
Як Місяць впливає на наше життя
Сприятливі та небезпечні дні у жовтні
Місячний календар
Що треба робити?

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти