Рятуємо кору

Як зберігати ліки

Якість сиру

Собака гризе речі

Користь огірків

Догляд за малиною

Три знаки Зодіаку, яким пощастить із грошима наступного тижня (23–30 січня) – прогноз астролога

Місяць нині спадає, наближається молодик. У цей час грошові надходження – зарплата, премія, роялті – приходять частіше і виявляються більше, ніж у період Місяця, що росте

Майбутній тиждень може виявитися дуже незлецьким щодо фінансів. А ось від покупок нині краще утриматись.

У деяких знаків, судячи з гороскопу, з грошима проблеми. Це знаки Тельця, Скорпіона та Риб. Напевно, річ у тому, що нещодавно були свята і ви особливо не економили.

Але є три знаки, на які чекає велике щастя з грошима. Ось вони:

Близнята (22 травня – 21 червня)

На цьому тижні ви зможете заробити набагато більше, ніж очікувалося. До того ж вам, ймовірно, доведеться керувати грошима, які вам безпосередньо не належать. Наприклад, це можуть бути інвестиції, спадщина чи кредит. Важливо не перебрати міру і не розкидатися коштами направо і наліво. Контролюйте свої закупи, не допускайте зайвих витрат. Тричі подумайте, перш ніж робити подарунки коханим. Можливо, такої щедрості вони не заслуговують. Проте загалом тиждень буде сприятливим для всього, що стосується збагачення. Можна розраховувати на премії, вигідні контракти, на підвищення зарплати.

Козоріг (23 грудня – 20 січня)

У вас все нормально з фінансами. Грошей, мабуть, більше, ніж зазвичай. Картину псують лише ваші переживання. Іноді вас можуть охоплювати сумніви щодо майбутнього. Ви можете хвилюватися, що не зможете надалі заробляти так само добре, як це виходило раніше; ваш бізнес занепадає або ж у вас є ризик втратити роботу. Найімовірніше, ці переживання не мають жодних підстав. Але ваш настрій відбивається на ваших діях у парадоксальний спосіб. У фінансових справах ви особливо наполегливі, настирливі, може навіть здатися – жадібні. Як наслідок, ви можете заробити більше за інших. Але також не можна відкидати ймовірність конфліктів із колегами, партнерами та особливо підлеглими.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Початок тижня може бути пов'язаний із розчаруваннями та сумнівами щодо грошей. Наприклад, ви отримаєте прибуток менше, ніж очікували. Але, можливо, проявите наполегливість, і це піде на користь справі. Найближчим часом на вас чекає кілька хороших новин щодо фінансів. На початку лютого тенденція продовжиться. І цей тиждень, і весь лютий будуть сприятливими для доходів. Щойно почне здаватися, що джерело додаткового заробітку вичерпується, відразу з'явиться нове.

Читайте також:

Що таке Місяць без курсу – як це впливає на наш гороскоп, плани та здійснення бажань

Місячний календар – що можна і чого не можна робити в кожен із місячних днів

Гороскоп на 24–30 січня 2022 року: три знаки Зодіаку, яким постійно везтиме

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти