Рятуємо кору

Як зберігати ліки

Якість сиру

Собака гризе речі

Користь огірків

Догляд за малиною

"Удача може зрадити" – астролог склав гороскоп до дня народження Зеленського

Цього року на Зеленського чекають серйозні випробування, через які президент повністю перегляне цілу низку своїх поглядів на життя

Прогноз з урахуванням особистого гороскопа відрізняється великою точністю. Це не гороскопи для знаків. Щоправда, для найточнішого прогнозу потрібно знати час народження – годину, хвилину. Якось на зустрічі з журналістами Володимир Зеленський проговорився. Він сказав, що народився близько другої години дня.

Ми неодноразово перевірили гороскоп Зеленського, розрахований приблизно на цей час. І уточнений за відомими важливими подіями його життя. За картою, яку ми склали для президента, можна робити точні прогнози.

У президента дві планети-покровительки: Юпітер та Уран

Зеленський – Водолій із сильним Юпітером у гороскопі. У момент народження Юпітер був висхідним, ось-ось мав з'явитися на небі.

Те, що Зеленський народжений під Юпітером, не викликає сумніву: йому щастить. Юпітер – планета володарів та знаменитих людей. Він допомагає людині знайти вихід навіть у складній ситуації. А також він робить людину знаменитою, популярною.

Друга планета Зеленського набагато похмуріша і таємничіша. Це Уран, що є покровителькою для всіх Водоліїв. У гороскопі Зеленського Уран дуже сильний, він у знаку Скорпіона і особливо акцентований.

Це теж дуже помітно як у гороскопі, так і в тому враженні, яке справляє президент Зеленський: трохи хаосу, непередбачуваність, екстравагантність. А також плани реформ, які – не відразу й зрозумієш – чи то плани, чи фантазії. Вони здаються неймовірними і часом утілюються всім наперекір.

Із Ураном взагалі цікаво. Коли Зеленський став президентом, Уран увійшов у знак Тельця. Телець – знак України. Кожна країна, як і людина, має свій знак Зодіаку.

Зеленський залишиться президентом, поки Уран залишається у Тельці

Тельцеві некомфортно від впливу Урана. Телець – консервативний знак. Він пов'язаний із традиціями, підвалинами. Ще він дуже прагматичний, розважливий та впертий. Неохоче сприймає нове, не любить поспішати, йому непросто змінювати звички.

Уран, навпаки, є планетою винахідників, реформаторів. Пов'язана з хаосом, стрімка, націлена у майбутнє та у космос. Вона схильна шокувати, вражати людину. Взаємодія Тельця та Урану – це якраз Україна за президента Зеленського.

Президент щось вигадує. Іноді здається, що він каже дурниці. Або ставить нереальні, недосяжні цілі. Громадська думка багатьом його ідеям чинить опір. Ми до такого не звикли. Зеленський під шквалом критики. Але він продовжує борсатися. Поки Уран у Тельці, нам доведеться терпіти це сусідство.

З погляду астрології тут усе пов'язано між собою. Коли Уран увійшов у знак Тельця, це означало, що Україна потребує змін, реформ, трансформації.

Зеленський як кандидат у президенти з явними властивостями Урану виграв вибори. Він виграв вибори, бо одна з реформ, яких потребувала Україна, – це оновлення політичних еліт.

Старі політичні еліти сильно дискредитували себе – брехали і прокралися. Саме цим можна пояснити, що велика кількість українців продовжує підтримувати Зеленського. У суспільстві залишився запит на нову владу – принципово іншу, ніж будь-яка, що була раніше. Тому навіть на третій рік президентства у Зеленського залишився найвищий рейтинг.

Уран залишить знак Тельця аж 2025 року. Але вже 2024 року його вплив значно ослабне. Це означає, що Зеленському буде надзвичайно складно виграти вибори вдруге. Практично неможливо.

Але не забуватимемо про Юпітер, другу планету глави держави. Завдяки впливу Юпітера Зеленському щастить навіть у найскладніших ситуаціях.

Але куди цікавіші таких далекх перспектив справи короткострокові. Що чекає на президента у 2022 році?

Що чекає на Зеленського у 2022 році

Рік у президента буде не дуже добрий. Напевно чекають сильні потрясіння. І можна навіть сказати – особистісна трансформація. У цьому плані майбутній рік – винятковий у його біографії. Уран пройде місце протистояння з тою точкою в Скорпіоні, де він сам і перебував у момент народження Зеленського.

Таке протистояння відбувається вперше у житті Зеленського. Ні він, і ніхто точно не знає, як позначиться на президентові такий вплив. І це критично важливий час для нашого президента.

Уран – повільна планета, він кілька разів проходитиме по цій точці, змінюючи при цьому напрямок руху.

Вперше це станеться 28 – 31 травня. Травень взагалі буде напруженим періодом для Зеленського. Мабуть, його ідеї та плани зіткнутися з активною протидією. Можуть бути протести, струси, гучні скандали та викриття.

Але якщо хтось чекає на відставку Зеленського, то до неї справа ймовірно не дійде.

Інша справа – момент наступного протистояння Урану: 25 – 29 листопада 2022 року. Градус протистояння буде набагато вищим.

Таке розташування світил може вказувати навіть на конфлікт. І це навряд чи буде агресія Росії. Швидше, громадянське протиборство, масові протести та застосування сили. Подібний сценарій є цілком реальним з урахуванням розташування світил.

Однак оскільки астрологія оперує лише ймовірностями, то неможливо відповісти, чи спричинить ситуація до відставки президента. Імовірність такого результату дуже висока. Але не стовідсоткова. Точно можна сказати, що на Зеленського те, що відбувається, справить дуже сильне враження. Під впливом подій Зеленський перегляне низку поглядів на життя, змінить своє ставлення до деяких людей, які раніше користувалися його довірою. Також у цей період можливі гучні відставки та зміни в оточенні глави держави.

Втретє Уран пройде через точку протистояння 17 – 19 березня 2023 року. І цього разу теж може бути напруженим. Причому в момент протистояння Марс буде у поєднанні з Юпітером у гороскопі Зеленського: це означає, що удача йому може зрадити.

Критичний момент та загроза для життя

Але не моменти протистояння Урану – головна проблема майбутнього року для президента.

Найгірший момент у його гороскопі – це початок квітня. У цей період з'являється раптова, непередбачувана загроза життю та здоров'ю Зеленського чи його друзів. Президенту наприкінці березня – на початку квітня потрібна максимальна обережність, оскільки розташування світил стає для нього дуже несприятливим.

Окремо рекомендуємо утриматися від перельотів авіатранспортом.

А найкращий місяць для президента наступного року – серпень. У цей момент Володимир Олександрович наблизиться до здійснення якоїсь особистої мрії. Наблизиться – але до здійснення не дійде. Повною мірою порадіти виконаними бажаннями Зеленському вдасться лише навесні 2023 року.

2023 – це рік, коли справи у президента підуть набагато краще. І він відчує себе куди вільнішим і щасливішим.

А щодо важких прогнозів на 2022 рік, тут треба мати на увазі: що не вбиває, то робить нас сильнішим. Строго кажучи, протягом цього року Зеленський перетвориться з мрійника на досвідченого, самостійного політика з відповідною позицією та поглядами на життя.

Читайте також:

Що таке Місяць без курсу – як це впливає на наш гороскоп, плани та здійснення бажань

Місячний календар – що можна і чого не можна робити в кожен із місячних днів

Сонце у Водолії – як це впливає на кожну людину, її характер та настрій

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти