Рятуємо кору

Як зберігати ліки

Якість сиру

Собака гризе речі

Користь огірків

Догляд за малиною

Яким буде 2022 рік Водяного Тигра

Що принесе Чорний Водяний Тигр, яким буде Новий рік 2022 і чого нам чекати у різних сферах життя.
Що принесе 2022 рік Тигра
Що принесе 2022 рік Тигра / Фото: Колаж: Сьогодні

Наступний Новий 2022 рік прийде до нас під знаком Чорного (Синього) Водяного Тигра, згідно з китайським гороскопом. 1 лютого він змінить Білого Металевого Бика та триватиме менше року – до 23 січня 2023-го.

2022 рік Чорного Тигра: характеристика знака

На Сході Тигр має такі якості, як сила, міць, шляхетність , але водночас – запальність і небезпека, хоча його не можна віднести до злих тварин. Від цього знаку можна очікувати великих звершень, але й не менших великих помилок.

Реклама

Тигр характеризується імпульсивністю, непохитністю, непередбачуваністю . Отже, аналогічні події можуть відбуватися і 2022 року – час його правління. За своєю природою Тигр – хижак, який полює на слабких і повільних представників тваринного світу. Звідси висновок – жодного прояву слабкості.

А ось завдяки дії Водної стихії 2022 року, яка сприяє кращому спілкуванню та комунікації, агресивний характер Тигра помітно пом'якшується та утихомирюється.

Що чекати від року Водяного Тигра

Новий 2022 рік Тигра , згідно з китайським гороскопом, принесе багато надзвичайних, яскравих і цікавих подій.

Реклама

Тигр здатний активізувати в людях енергію, оптимізм та ентузіазм . Підвищується стресостійкість. Ми менше перейматимемося стосовно неприємностей і криз. І завдяки цьому відчуємо в собі сили для подолання і вирішення багатьох життєво важливих питань.

Після похмурого, працьовитого та врівноваженого Бика різкість і вибухонебезпечність Тигра проявиться у продовженні певних змін та реформування суспільних цінностей, усталених традицій, оптимізації процесу праці, які були започатковані ще до нього.

У політичній сфері життя очікуються кардинальні зміни. Велика ймовірність, що на вершинах влади з'являться свіжі сили, люди та ідеї . Велике значення в рік Тигра матиме харизма, симпатія та підтримка соціуму, сила переконання, вміння не лише говорити, а й діяти, прагнення справедливості.

Реклама

Однозначно зміни торкнуться тих сфер і областей, де донедавна спостерігалися застої та довго нічого не відбувалося. Болота однозначно не буде, на зміну тихій воді прийдуть свіжі вируючі потоки .

В аспекті особистих стосунків, сім'ї та будинку рік Тигра, незважаючи на свою активність, принесе спокій і душевність . Його агресія спрямована назовні, а ось свій дім – це фортеця, яку він ретельно оберігає від зовнішнього негативного впливу. Тигр – звір сімейний, здатний все життя зберігати вірність своєму партнеру і порвати будь-кого, хто зазіхне на його щастя.

Чорний Тигр любить і цінує фінансову незалежність і матеріальні блага. При цьому він не є ханжею. Він уміє рахувати гроші, заробляти і розумно витрачати їх. 2022 вітає активних, цілеспрямованих і діяльних людей . Перед ними відкриються чудові можливості заробітку і кар'єрного зростання.

При цьому особливу прихильність символу 2022 року отримають люди, готові ризикувати і ставити на кін усе, здатні боротися за справедливість і відстоювати свою ідею всіма силами .

Раніше ми розповідали, який головний колір 2022 року та у чому зустрічати Новий рік Тигра.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти