Рятуємо кору

Як зберігати ліки

Якість сиру

Собака гризе речі

Користь огірків

Догляд за малиною

Марс у Козерозі: на що чекати і яким знакам він принесе успіх – прогноз астролога

Підступна та агресивна "червона планета" посилиться вже у понеділок, змушуючи людей нервувати та долати випробування. Але комусь вона принесе успіх

У понеділок, 24 січня, вплив Марса значно посилиться. Він увійде на знак Козерога, який в астрології вважається місцем "екзальтації" цієї планети. Тобто місцем, де властивості Марса проявляються найсильніше.

У знак Козерога Марс "застрягне" надовго. Лише 6 березня він покине цей знак, перейшовши до Водолія. Тоді ж вплив Марса значно ослабне.

Марс у міфології – бог війни. В астрології Марс пов'язують із агресивністю, енергією, вогнем. А також із чоловічою сексуальністю.

У повсякденному житті вплив Марса, що посилився, зазвичай змушує людей нервувати і сваритися один з одним. Тому найближчим часом пов'язаний із ризиком конфліктів – як у сім'ї, так і у бізнесі.

З іншого боку, Марс допомагає сильним, вольовим людям. Якщо ви готові діяти рішуче, брати на себе відповідальність і за себе, і за оточуючих, не боїтеся конкурувати, боротися за свої інтереси, то період сильного Марса буде для вас успішним. Ви зможете досягти багато чого.

При цьому Марс не надто вподобає лідерам. Вовк-одинак ​​досягне успіху в період сильного Марса більше, ніж керівник, якому доводиться відповідати не лише за себе, а й за інших.

Зростає ризик соціальних потрясінь

Проходження Марса Козерогом може ознаменуватися зростанням напруження у суспільстві. Можуть бути протести, гучні відставки та кризи.

Не виключені збройні конфлікти, зокрема, між державами. Нині багато хто говорить про ризик війни з Росією. Астрологія не може дати точної відповіді на питання, чи буде така війна. Вона оцінює ситуацію з погляду ймовірності.

Імовірність війни з Росією посилиться після входження Марса до Козерога. Але зростання напруження має свою межу: 29 січня – 1 лютого це зростання досягне критичної стадії. Після вказаної дати розпочнеться розряджання. Так чи інакше, ситуація вирішиться.

Востаннє Марс проходив за знаком Козерога у лютому 2020 року. 17 лютого 2020 року Марс увійшов у цей свій улюблений знак. І лише за кілька днів – 23 лютого – в Італії стався спалах COVID-19, тоді ще маловивченого захворювання. Слідом почалася паніка та карантин у всьому світі. Це типовий приклад того, як Марс діє. Вочевидь, при поєднанні та інших значимих чинників.

Чи буде війна з Росією

Наразі до сильного Марса додається вплив Сатурна у Водолії та Урана у Тельці. Один до одного ці дві планети розташовані під несприятливим кутом. Їхній спільний несприятливий вплив посилиться наприкінці січня через те, що Сонце та Місяць вступлять у поєднання із Сатурном.

Водолій – знак Зодіаку, який пов'язаний із Росією. Кожній країні відповідає якийсь знак та планета. Україні – знак Тельця та Місяць, наше нічне світило.

Несприятливе розташування Сатурна у Водолії та Урану у Тельці – символічно відображає наявне протистояння Росії та України. При цьому Сатурн у Водолії сильний, Уран у Тельці – слабкий. Ми перебуваємо у залежній ситуації.

Марс, який увійшов на знак Козерога, безпосередньо не пов'язаний із цією картиною протистояння. Але він підливає олії у вогонь, роблячи учасників конфлікту більш рішучими та безрозсудними.

Отака ситуація з погляду астрології. Залишається насамкінець лише побажати, щоб ви залишалися господарем своєї долі, незважаючи ні на які шкідливі впливи світил.

Читайте також:

Що таке Місяць без курсу – як це впливає на наш гороскоп, плани та здійснення бажань

Місячний календар – що можна і чого не можна робити в кожен із місячних днів

Сонце у Водолії – як це впливає на кожну людину, її характер та настрій

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти