Рятуємо кору

Як зберігати ліки

Якість сиру

Собака гризе речі

Користь огірків

Догляд за малиною

Сонце у Водолії – як це впливає на кожну людину, її характер та настрій

Водолій в астрології вважається непередбачуваним та парадоксальним знаком. Поки Сонце проходить через цей знак, можливі різні сюрпризи – від погодних до політичних

Водолій – один з трьох зимових знаків. До зимових знаків астрологи відносять також Козоріг та Риби.

Цього року Сонце входить у знак Водолія 20 січня 2021 року о 4:39 за київським часом. Сонце залишиться в цьому знаку до 18 лютого 2022 року. А 18 лютого о 18:42 Сонце покине знак Водолія і увійде в знак Риб.

Реклама

Перші зображення знака Водолія з'явилися ще у Стародавньому Єгипті. Його зображували людиною з простягнутими вперед руками і з чашею у кожній з них. В одній чаші – жива вода, в іншій – мертва.

Вважається, що Водолій – знак, що тримає зв'язок між Землею та Космосом. Символічно цей зв'язок зображають як воду, що ллється з небес. Але й інші "види зв'язку з космосом" також стосуються Водолія, наприклад електрика та радіохвилі.

Відомі Водолії та характеристика знака

Люди, що народилися під знаком Водолія, майже завжди трішки "космонавти". Вони хоч трохи, та не від світу сього. Водолії оригінальні, навіть екстравагантні. Їх цікавить все нове та незвичайне. Серед них багато видатних учених, поетів, музикантів.

Реклама

Такою кількістю великих учених, як серед Водоліїв, не може похвалитися жоден інший знак Зодіаку. Наприклад, видатні Водолії:

 • винахідник електричної лампочки Томас Едісон,
 • один з основоположників космічного природознавства Олександр Чижевський,
 • астрономи Галілео Галілей та Миколай Коперник,
 • Чарльз Дарвін, який створив теорію еволюції,
 • Андре Марі Ампер – фізик, який довів існування електричного струму,
 • Лев Ландау – фізик-теоретик, один з творців радянського проєкту атомної бомби,
 • Сергій Капіца – фізик та математик, який вважається одним з основоположників кліодинаміки (науки, що вивчає історичні процеси за математичними моделями).

Взагалі, Водолій – символ геніальності. Кожен Водолій має особливий, унікальний дар. Правда, цей дар може бути не надто застосовний для практичних потреб.

Чого чекати, поки Сонце проходить через знак Водолія? Будуть форс-мажори.

Реклама

Коли Сонце у Водолії, космічні сили обов'язково втручаються у земне життя. Людей це більш напружує, ніж тішить.

Припустимо, ви спланували найближчі дні. Маєте намір спокійно працювати і розважатися у вільний час. Аж тут, бабах! – втрутилися космічні сили. Усі ваші плани сплуталися, у голові — хаос.

Водолій завжди вносить трохи хаосу в земні справи. Поки Сонце у Водолії, планів ліпше не складати. Потрібно готуватися до змін. Ще ліпше – самому ці зміни створювати. Тоді ви пасуватимете енергетиці цього знака.

Наприклад, начальство зібрало всіх на нараду. Питає, чому продаж не зростає. Ви кажете – причина у неефективному керуванні, а ще треба міняти систему логістики. Усі пожвавлюються, галасують, сперечаються. Якщо ви так сказали, ви відчуваєте на собі енергетику Водолія.

Водолій – це знак оновлення, реформації. Часто зміни сприймаються болісно. Але вони необхідні, оскільки без оновлення зачахне будь-яке суспільство, фірма чи проєкт.

Наш президент Володимир Зеленський за гороскопом – Водолій. Багато хто лає його за спірні рішення. Але прийшов Зеленський до влади на хвилі очікування оновлення країни. Тобто саме як Водолій. І найбільше його не люблять консерватори. Ті, хто не хоче змін.

Віцепрем'єр Михайло Федоров, який створив "Дію", також Водолій. І його нововведення знову-таки "водолійське". "Дія" – незвична штука, багатьом важко її опанувати. Але це все ж таки зручніше, ніж стояти в чергах до кабінетів дрібних бюрократів, щоб отримати якийсь нікчемний дозвіл.

Проблема тільки в тому, що, окрім свідомого оновлення, з ініціативи Зеленського або вашого боса події, що рушать плани, можуть відбуватися і самі собою, поки Сонце у Водолії. Одно слово, можуть бути форс-мажори.

Сонце у Водолії – чого чекати у 2022 році

Поки Сонце проходить знак Водолія в 2022 році, готуйтеся до деякого хаосу, метушні й плутанини. Ваші плани можуть змінюватися, а очікування та надії не справдяться. Втім, не всі. Якщо ви хочете дізнатися щось нове або знайти справу, абсолютно незвичну для себе, Водолій буде повністю на вашому боці.

Поки Сонце у Водолії, ваша кар'єра під загрозою. На кар'єрне зростання краще не покладатися. Зате цей період чудово підходить, щоб звільнитися зі старої роботи і відразу влаштуватися на нову. Також момент вдалий для адаптації в новому колективі, нових знайомств, для встановлення нових ділових зв'язків. Особливо вдало зможете зав'язати нові контакти з іноземними компаніями. Бажаєте досягти успіху – шукайте партнерів за кордоном.

Водолій – знак, абсолютно байдужий до грошей. Важливі угоди краще не планувати на період, коли Сонце у Водолії. Це особливо стосується таких питань, як купівля чи продаж нерухомості або авто.

Натомість у цей час добре брати гроші у борг чи залучати інвестиції. Також найнезвичайніші та навіть ризиковані форми заробітку, гра з криптовалютою і навіть азартні ігри можуть принести гарний прибуток. Але ми проти азарту.

Якщо ви хотіли б залучити кошти друзів на загальну справу, то кращого моменту, ніж період Сонця у Водолії, не знайдете. Взагалі, Водолій – знак, пов'язаний із дружбою. Ви можете розраховувати, що друзі прийдуть на допомогу і підтримають. Також можна зміцнювати дружні зв'язки та знаходити нові знайомства.

На жаль, цього не можна сказати про справи любовні. Поки Сонце у Водолії, зростає ризик розривів. Або ви можете відчувати збайдужіння до коханої людини. У цей час легко отримати розчарування.

Водночас легко домогтися порозуміння з коханою людиною з життєвих питань. Ще цікавіше обговорювати з нею світоглядні теми – говоріть про книги, фільми чи філософію. Або навіть про політику.

Період Сонця у Водолії зазвичай не найкращий, щоб заводити нові романи. Найчастіше буває так: думали закохатися, а знайшли собі доброго друга.

Сонце у Водолії – це момент, сприятливий для подорожей. Якщо ви маєте вільний час, подумайте про поїздку за кордон. Вона дасть вам чимало позитивних емоцій та вражень. Крім того, поїздки нині приносять удачу й можуть обернутися несподіваними здобутками.

Водолій – знак для здоров'я, загалом нейтральний. Але коли Сонце у Водолії, послаблюється імунітет людини. І бажано його зміцнювати: більше фізичних навантажень, більше вітамінів. А ще краще – якнайбільше сонячного світла. Корисно засмагати.

Специфічні хвороби Водолія – розтягнення зв'язок, крепатура. Особливо вразливі ноги, бережіть їх.

Кому найбільше пощастить, коли Сонце у Водолії

Найбільше пощастить:

 • Вченим, викладачам та студентам – це їхній місяць
 • Винахідникам, новаторам, тим, хто ставить експерименти
 • Новим проєктам у YouTube – те, що нині розпочато, буде швидко набирати популярності
 • Політикам, які виступають проти чинної влади
 • Бізнесменам, які вирішили відкрити свою справу

Водолій сприяє багатьом людям, зокрема:

 • Тим, хто має намір подорожувати, відвідати інші країни
 • Тим, хто хоче змінити роботу
 • Тим, хто шукає нових друзів

Водолій – знак Росії

Кожна країна має свій знак-покровитель. У Росії це Водолій. У України – Телець. Ці два знаки мало сумісні з погляду астрології.

Поки Сонце у Водолії, протистояння України та Росії не вщухне. Особливо хвилює щодо цього момент 1 лютого.

Астрологія – наука про ймовірності, тому точно відповісти на запитання, чи буде російське вторгнення, астрологи неспроможні. Але ймовірність такого повороту подій, як і раніше, висока.

Наш прогноз у тому, що ситуація вирішиться, коли Сонце покине знак Водолія, тобто ближче до середини лютого.

Читайте також:

Що таке Місяць без курсу – як це впливає на наш гороскоп, плани та здійснення бажань

Місячний календар – що можна і чого не можна робити в кожен із місячних днів

Сонце в Козорогу – як це впливає на кожну людину, її характер та настрій

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти