Рятуємо кору

Як зберігати ліки

Якість сиру

Собака гризе речі

Користь огірків

Догляд за малиною

Три знаки, яким наступного тижня (24 – 30 січня) точно пощастить у коханні

Венера змінює курс – астролог пояснив, як це вплине на сексуальну сферу

Венера – планета кохання – прямо зараз рухається ретроградно. Тобто проти ходу Сонця. Водночас щодня вона уповільнює свій рух. А 29 січня близько 11-ї ранку почне рухатися в той самий бік, що й Сонце. Астрологи кажуть, піде прямо, стане директним.

Зміна ходу руху Венери – ознака змін у особистому житті. Але це не обов'язково розрив і не обов'язково нове знайомство. Швидше, це зміни у стосунках.

Відносини, які здавалося б зжили, раптом наповнюватися новим змістом. Якщо ви посварилися, то наступного тижня – помиріться.

Може, на початку тижня вас долали спогади про старого партнера. Він здавався вам таким досконалим, привабливим та загадковим. На тлі цих спогадів теперішні стосунки були просто жалюгідною пародією. Все це відбувається. Примари минулого більше мучити вас не будуть.

Близько місяця тому ви зійшлися зі старим знайомим? Колись перерваний роман розгорівся з новою силою? Але вже кілька тижнів тому ви стали думати про те, що може й недарма розлучилися з людиною, з якою нещодавно знову зійшлися. Щось у звичках, манерах та вчинках цієї людини вас напружує, розчаровує.

Саме зараз, поки Венера змінює курс, треба остаточно вирішити все. Принаймні для себе. Ви можете просто зараз розлучитися. А якщо не захочете, ваш роман може надовго затягнутися. Ви готові.

Є три знаки, для яких зміна курсу Венери гратиме особливе значення.

Раки

Ви думали, що у вас просто невелика інтрижка? Легка та весела пригода? Як би не так! Ваша пригода наступного тижня перетвориться на щось більш серйозне та значуще. Схоже, ви закохались. Це добре, і не дуже. Адже тепер ви переживатимете, ревнуватимете і страждатимете. І головне, як вчинити, якщо все складається так серйозно? Непроста ситуація, але кохання – це так здорово! Вам заздритимуть.

Діви

Ви когось безперечно зачарували. Ба більше, ви відчуваєте, що зараз здатні зачарувати ще когось. І взагалі, ви зберігаєте холоднокровність, і так легко розташовуєте до себе оточення, що за вами може вчепитися цілий натовп шанувальників. Дарма кажуть, що Діви – знак сталості та вірності. Наприкінці січня не знайти більш вітряний знак, ніж ваш. Розбиваєте серця і не переживаєте про це. Подібна поведінка легко може спустошити, але поки що ви не відчуваєте спустошення.

Козороги

Ви зможете досягти того, чого хочете. А що ви хочете? Вірних стосунків? Ставити рекорди витривалості у сексі? Спокусити дружину друга? Нині все вам до снаги. Навіть найбільш немислимі й потаємні бажання можуть справдитися. Питання лише в тому, чого ви хочете. Постарайтеся направити сексуальну енергію, що розбушувалася, в корисне для вашого життя русло. І заощаджуйте гроші, рахувати їх вам ймовірно зараз особливо ніколи.

Читайте також:

Що таке Місяць без курсу – як це впливає на наш гороскоп, плани та здійснення бажань

Місячний календар – що можна і чого не можна робити кожного місячного дня

Сонце у Водолії – як це впливає на кожну людину, її характер та настрій

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти