Рятуємо кору

Як зберігати ліки

Якість сиру

Собака гризе речі

Користь огірків

Догляд за малиною

Фінансовий гороскоп на 2022 рік

Читайте детальний фінансовий гороскоп на рік Чорного Тигра 2022 для свого знаку зодіаку
Фінансовий гороскоп на 2022 рік Тигра
Фінансовий гороскоп на 2022 рік Тигра / Фото: Колаж: Сьогодні

Кому пощастить з фінансами наступного Нового року Чорного Водяного Тигра? Хто зі знаків зодіаку стане багатшим і заможнішим, а кому доведеться пережити не найкращі часи з нестачею грошей і боргами, щоб звести кінці з кінцями? Дізнайтесь у грошовому гороскопі на 2022 рік.

Фінансовий гороскоп на 2022 рік

 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Овен

Овен (21 березня – 20 квітня)
Овен (21 березня – 20 квітня) / Фото: Колаж: Сьогодні

Реклама

У 2022 році Овнам стоїть звернути увагу на нову для них сферу діяльності – саме вона виявиться особливо грошовитою. Але майте на увазі, що Тигр виявить щедрість лише до тих представників знака, хто прагне добре заробляти і разом з тим не лінується і не уникає своїх безпосередніх обов'язків, а працює щонайменше за двох.

 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Телець

Телець (21 квітня – 21 травня)
Телець (21 квітня – 21 травня) / Фото: Колаж: Сьогодні

У 2022 році Тельців часто буде зваблювати можливість підозріло легкого заробітку. Тим більше, що ваші запити нерідко виходитимуть за межі фінансових надходжень до бюджету, що вимагатиме постійного поповнення. Але не забувайте, що задарма нічого не дається . І навіть за подарунки долі потім доведеться дорого розплачуватися. Частіше прислухайтеся до інтуїції.

Реклама
 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Близнята

Близнюки (22 травня – 21 червня)
Близнюки (22 травня – 21 червня) / Фото: Колаж: Сьогодні

У Близнят у 2022 році виникатимуть фінансові дірки. З вашими непоганими заробітками вас часто чатуватимуть непередбачені ситуації, які потребують витрат . Чи то ваша родина зазнає лиха, чи близькі вам люди просять про допомогу – ви поспішите всіх підтримати матеріально. Але не беріться за сумнівні пропозиції – краще перегляньте свій бюджет.

 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Рак

Рак (22 червня – 22 липня)
Рак (22 червня – 22 липня) / Фото: Колаж: Сьогодні

Реклама

Якщо Раки прагнуть пристойно заробляти та безбідно жити у 2022 році, то їм слід вчитися ретельно працювати не лише руками, але й, головним чином, мізками . Ваша чарівність може піднести багато вигідних пропозицій, тому задумайтеся, як грамотно розпорядитися цими бонусами. Отримані гроші найоптимальніше вкласти у розвиток власного бізнесу.

 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Лев

Лев (23 липня – 21 серпня)
Лев (23 липня – 21 серпня) / Фото: Колаж: Сьогодні

У грошовій сфері у Львів у 2022 році буде все стабільно – вам у задоволення і на заздрість всім. Разом з тим не варто нічого змінювати, тому що, зсунувши хоч якусь цеглину в цьому фінансовому моноліті, ви ризикуєте розхитати всю будівлю. А так все стоїть надійно і працює, як належить. Ваші рахунки у повному порядку та регулярно збагачуються.

 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Діва

Діва (22 серпня – 23 вересня)
Діва (22 серпня – 23 вересня) / Фото: Колаж: Сьогодні

Наступний 2022 позитивно вплине на фінансову сферу Дів. Якщо ви не звикли сидіти, склавши руки, то можете розраховувати на гідну винагороду за працю, а Тигр простежить, щоб у працьовитих представників знаку так і було. До вас прийде збагачення , так що ви зможете дозволити собі навіть не думати про гроші. Плануйте бюджет так, щоб виділити пристойну суму на відпочинок та розваги.

 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Терези

Терези (24 вересня – 23 жовтня)
Терези (24 вересня – 23 жовтня) / Фото: Колаж: Сьогодні

Терези начебто вловлюють найменші коливання настрою символу 2022 року, а тому ваша старанна праця буде непогано винагороджена. Щоправда, можливі перебої з фінансовими надходженнями, але вони будуть нетривалими. А якщо ви зумієте витрачати гроші економно, грамотно та з розумом, то навіть дозволите собі справді цінні покупки та придбання.

 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Скорпіон

Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)
Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Фінансування власних проєктів у Скорпіонів не пройде даремно – вже у 2022 році ви можете розраховувати на цілком стабільні дивіденди із вкладених раніше коштів . За аналогією займіться довгостроковими проєктами і наступного року, і тоді ви знову будете у виграші – а проникливий Тигр про це подбає. Частіше виявляйте щедрість душі та не скупіться на подарунки близьким.

 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Стрілець

Стрілець (24 листопада – 22 грудня)
Стрілець (24 листопада – 22 грудня) / Фото: Колаж: Сьогодні

У 2022 році лише активних, працьовитих та безстрашних Стрільців Тигр всіляко підтримуватиме у грошовому плані. На вас посипляться цікаві пропозиції із пристойними гонорарами , так що ви зможете навіть вибирати з усіх варіантів найбільш сподобалися. Отримані кошти витратите розумно і з задоволенням – ви й самі знаєте, чого вам найбільше хотілося б.

 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Козоріг

Козеріг (23 грудня – 20 січня)
Козеріг (23 грудня – 20 січня) / Фото: Колаж: Сьогодні

У наступному 2022 року у Козорогів відкриється приваблива перспектива фінансового зльоту . Ваш бізнес процвітає, і це безпосередньо впливає на банківські рахунки. Не скупіться на власну самоосвіту. Вам не звикати дертися вгору, тільки не робіть це зі шкодою для стосунків. Не забувайте про подарунки коханим, щоб хоч частково компенсувати вічну зайнятість.

 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Водолій

Водолій (21 січня – 19 лютого)
Водолій (21 січня – 19 лютого) / Фото: Колаж: Сьогодні

У фінансовій сфері Водоліїв чекає бурхливий і не завжди спокійний рік. Цілком імовірно, що в один період ви шикуватимете, а в інший – шукатимете додаткові джерела поповнення бюджету. Тигр часто ставитиме перед вами непрості завдання і дивитися, як ви з ними впораєтеся. Але в цілому, Водолії в наступному році опиняться на пристойній фінансовій висоті.

 • Фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: Риби

Риби (20 лютого – 20 березня)
Риби (20 лютого – 20 березня) / Фото: Колаж: Сьогодні

У 2022 році Риби не будуть ображатися через фінанси, і Тигр не раз піднесе приємні бонуси. Так що стабільність та надійність вам забезпечені. У когось можливе підвищення зарплати, але для цього доведеться серйозно попрацювати, адже гроші не платять лише за гарні очі. До того ж Рибам не звикати грамотно планувати свій бюджет, тож вам вистачить і на менш щедрі періоди життя.

Раніше ми розповідали, як задобрити Тигра, щоб Новий рік 2022 був вдалим та щасливим.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти