Коли закінчиться війна і що буде з Росією: прогноз астролога

Головне питання, яке хвилює більшість українців – коли настане мир.
Коли закінчиться війна в Україні: прогноз астролога
Коли закінчиться війна в Україні: прогноз астролога / Фото: Колаж: Сьогодні

Своє бачення того, як на ситуацію в Україні та Росії вплине розташування зірок і планет у найближчому майбутньому, розповіла астролог Валентина Віттрок.

Фатальний день за гороскопом

12 квітня – непроста дата. Це відзначають багато астрологів, наприклад, Анжела Перл у своєму прогнозі щодо війни в Україні також згадували цей день.

Реклама

Річ у тім, що, окрім інших переміщень планет, цього дня станеться точне по'єднання Юпітера з Нептуном у знаку Риб . Це доволі рідкісне явище, яке спостерігається один раз на 166 років.

Історичні відомості

Валентина Віттрок проаналізувала, що відбувалося у минулому за аналогічного розташування небесних тіл. Адже історія циклічна, і вплив планет на події очевидний.

17 березня 1856 року під час з'єднання Нептуна з Юпітером у Рибах йшла російсько-турецька війна. В результаті було підписано Паризький договір, і Росія, по суті, програла війну. Туреччина залишалася цілісною та незалежною, її гарантами виступили Велика Британія, Франція та Сардинія-П'ємонт. Бессарабія відійшла до Молдови, а Росія втратила протекторат над Сербією та Валлахією. Цього разу Туреччина також є у переговорах, тож присутній ефект дежавю.

Реклама

Астролог взяла дві дати у гороскопі Росії:

  • 25.12.1991 о 20:38 – це підняття прапора РФ;
  • 12.06.1990 о 13:45 – ухвалення декларації про створення РФ.

Проаналізувавши перше становище, Валентина Вітрок зробила висновок:

З'єднання Нептуна з Юпітером вказують у карті 91-го року на положення транзитного Хірона у 8-му домі у напружених аспектах до місячних вузлів, на куспіді 8-го дому (по суті дому війни) розташоване транзитне рідкісне сполучення Нептун/Юпітер, планета війни – транзитний Плутон у поєднанні із Чорним Місяцем, що також може вказувати на поразки чи ілюзію виграшу . Транзитний Марс із 6-го дому хвороб робить напружений аспект до натального Плутона, до нього йде напружений аспект транзитного Місяця у 12-му домі. Натальний Плутон у карті Росії на куспіді 4-го дому – руйнування та можливі втрати територій.

Далі Валентина Віттрок розглянула карту від 12.06.1990 року:

Натальний Плутон має опозицію до транзитного Урану, а в 3-му домі (підписання документів) розташований натальний Чорний Місяць у поєднанні з південним місячним вузлом у Скорпіоні в опозиції до Меркурія у Тельці. Телець (тотем України) та Меркурій тут задають тон підписанню документів , які, в цілому, звісно, не влаштовують Росію. Найважливіше поєднання місяця: Нептун/Юпітер перебуває у домі хвороб і в напруженому аспекті до сонця Росії. У цій карті ми також бачимо транзитне проходження Чорного Місяця (удари) по будинку авторитету Росії, яка протягом усього року завдаватиме болючого удару по зв'язці Юпітер/Хірон у будинку авторитету.

Також, на думку астролога, у 2022 році на Росію чекають на військові дії там, де колись не було вирішено територіальне питання, або повернення до старих військових справ держави. Це може бути Чечня, Придністров'я тощо. А на початку 23-го року планети не обіцяють мирного часу Росії і, судячи з того, як проходить транзитний Плутон по 4-му дому гороскопа, який має відношення до території, цілісність Росії як держави викликає великі сумніви.

Реклама

Раніше ми розповідали, який ти герой України за знаком зодіаку.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти